iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
16.04.2010
Poruka
9
Izvinjavam se ako sam pogresio temu ali sam postavio ovde pitanje jer sam uzeo link sa ove teme, skinuo sam ovo sto si mi poslao ali mislim da za ovim nema potrebe i da je vec sve ovo ubaceno, jer sam skinuo full verziju koja je vec ubacena na ovoj temi za rezoluciju 480x320 mozda i gresim.
Hvala unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
Izvinjavam se ako sam pogresio temu ali sam postavio ovde pitanje jer sam uzeo link sa ove teme, skinuo sam ovo sto si mi poslao ali mislim da za ovim nema potrebe i da je vec sve ovo ubaceno, jer sam skinuo full verziju koja je vec ubacena na ovoj temi za rezoluciju 480x320 mozda i gresim.
Hvala unapred.
Ne znam sta ima u toj verziji koju si skinuo ... ovo je "Map and Themechanger" for Android od "Tanuki44" za koji je temu pokrenuo vladcepesh. Ako je to neki ux_mapchanger ili nesto slicno ... onda je to druga stvar. Ali ... i za taj mapchanger ima objasnjenja na ovom forumu ... prelistaj.
 
Učlanjen(a)
16.04.2010
Poruka
9
Kao sto rekoh vec ima ubaceno, nista sacekacu odgovor od vladcepesh da ne duzimo temu, ako bude raspolozen da odgovori :)
Hvala tebi druze u svakom slucaju.
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@Maximum
mislim da TC mora da bude na SD kartici da bi radio ... ali mozda i gresim. Nikada nisam pokretao TC sa memorije telefona.
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Moze pomoc istaliram sve po upustvu i kad hocu da otvorim igo izbaci mi error user interface resolution is not supported or compatible skin can not be found,upitanju je htc desire hd telefon rezolucija 480x800?
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Procitao sam tamo sve i samo sam jos vise zbunjen.Ako sam te dobro razumeo ovaj speedcam.spdb automatski pokupi sve sa texta znaci bilo koji text da ubacim on to pokupi i onda nema veze sto ja u tom folderu imam sve te textove i oni ne smetaju jedan drugome?
ne smetaju ako ne zakuca iGo. nekad se desi i to.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Pozdrav, imam jedno pitanje instalirao sam 'Igo primo 2.4 Israel' ovaj sto je 480x320 sto ima full download navigacija, problem je sledeci sve radi normalno osim 'ThemeChanger' folder not exist kad pokrenem TC sve sam ubacio na memoriju telefona i opet nece, telefon je LG l5.
themechanger uzmi verziju 5.8
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Moze pomoc istaliram sve po upustvu i kad hocu da otvorim igo izbaci mi error user interface resolution is not supported or compatible skin can not be found,upitanju je htc desire hd telefon rezolucija 480x800?
podesi pravilno sys.txt

[android]
fullscreen=1
tablet=0
has_physical_home_button=1

[rawdisplay]
;force_renderer="RENDER_MOYA"
;driver=SURFACE_ENGINE
;highres=1
driver=engine
screen_xy="auto"

[interface]
vga=1
 
Učlanjen(a)
20.12.2009
Poruka
31
Pozdrav Vlado, pokusavam da skinem iGO Primo Israel 9.6.29.390522 (28 Apr 2014) tacnije Data.zip 800x480....2560x1600-388958 a pise file not found molim te da postavis novi link hvala.
 
Natrag
Top