iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
353
Da li moze neko da mi posalje ili negde postavi aktuelni speedcam(za srbiju)sa svime sto treba da ima.Ja sam probao da skinem sa poiplaza.com ali tamo ima posebno:Fix Speedcam,Mobile Speedcams,Red Light and Speedcam,Red Light i kako koji skinem zip bude pod imenom SRB-all_speedcams_iGO_txt i kada hocu sledeci da skinem on bude pod istim imenom.Ima li negde to spojeno kao jedan fajl?
Trenutno mi se u ovo nalazi folderu i ne znam da li to sve treba da ima ili treba nesto da obrisem?
Speedcam.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
353
Procitao sam tamo sve i samo sam jos vise zbunjen.Ako sam te dobro razumeo ovaj speedcam.spdb automatski pokupi sve sa texta znaci bilo koji text da ubacim on to pokupi i onda nema veze sto ja u tom folderu imam sve te textove i oni ne smetaju jedan drugome?
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
353
Da li trebam da izbrisem one textove iz foldera speedcam (pa da ubacim ovaj) ili da dodam ovaj uz one sto ih tamo imam?
 
Učlanjen(a)
16.04.2010
Poruka
9
Pozdrav, imam jedno pitanje instalirao sam 'Igo primo 2.4 Israel' ovaj sto je 480x320 sto ima full download navigacija, problem je sledeci sve radi normalno osim 'ThemeChanger' folder not exist kad pokrenem TC sve sam ubacio na memoriju telefona i opet nece, telefon je LG l5.
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
Pozdrav, imam jedno pitanje instalirao sam 'Igo primo 2.4 Israel' ovaj sto je 480x320 sto ima full download navigacija, problem je sledeci sve radi normalno osim 'ThemeChanger' folder not exist kad pokrenem TC sve sam ubacio na memoriju telefona i opet nece, telefon je LG l5.

Skini ovo ... tu imas tutorijal kako se sta radi ... pisi na temi o Themechangeru sledeci put ...

Kod:
https://cloud.mail.ru/public/3129b49548a8/ThemeChanger%20v5.8%20%2B%20Widget%20v1.5%20%2B%20TC%20Package%202014.7z
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
388
Jos jedno pitanje u vezi speedcam. Potreban mi je za pet drzava. Da li da od svih pet napravim jedan txt? Koje je najbolje resenje, a da ne pravi neke probleme?
 
Natrag
Top