iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
30.01.2014
Poruka
57
Uspeo sam da instaliram, ali ne vidi mi MAPE samo osnovna mapa 2012.03, mape su kopirane u map diru ali ih ne ucitava, iskopirao sam i ovaj gore sys koji si mi predlozio, ali nista.

GPS radi i vidi se, ali mapa nigde nema....
Taj sys nije tebi namenio vec plavom andjelu njega je citirao, moras malo pazljivije da citas.
Za tvoj problem ne znam sta da ti kazem naci ce se neko iskusniji sa foruma da ti pomogne. (ja sam mislio da nisi instalirao pa rekoh oko toga da ti pomognem)
 
Poslednja izmena:

gix

Učlanjen(a)
04.03.2010
Poruka
3
Taj sys nije tebi namenio vec plavom andjelu njega je citirao, moras malo pazljivije da citas.
Za tvoj problem ne znam sta da ti kazem naci ce se neko iskusniji sa foruma da ti pomogne. (ja sam mislio da nisi instalirao pa rekoh oko toga da ti pomognem)
OK hvala
 
Učlanjen(a)
03.11.2010
Poruka
2
Pitanje :
Da li u folder iGO , pre pokretanja .apk i instalacije , treba ubaciti neki vec postojeci tipski sys.txt ili ce se on sam formirati prilikom instalacije .
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
Pitanje :
Da li u folder iGO , pre pokretanja .apk i instalacije , treba ubaciti neki vec postojeci tipski sys.txt ili ce se on sam formirati prilikom instalacije .

Kada se apk instalira iGO sam napravi svoj sys.txt, ali ako hoćeš da ga dodatno podesiš onda preradiš taj ili ubaciš neki odgovarajući sys.txt za tvoju rezoluciju i sa opcijama koje su tebi bitne.

Uspeo sam da instaliram, ali ne vidi mi MAPE samo osnovna mapa 2012.03, mape su kopirane u map diru ali ih ne ucitava, iskopirao sam i ovaj gore sys koji si mi predlozio, ali nista.

GPS radi i vidi se, ali mapa nigde nema....


Proveri da li uopšte imaš mape ubačene u map folder u kom se nalazi i osnovna mapa, ovo ti govorim zato što iGO, ako koristiš mapchanger npr., čita samo ono što mu je u folderu map, ne i u map_nq ili map_tt itd. Dakle u folderu map moraš pored npr. Basemap_NIMA_2012.03_131216.fbl moraš imati i ostale *.fbl mape a tu idu i *.fpa, *.fda, i *.hnr.
 
Učlanjen(a)
03.11.2010
Poruka
2
Kada se apk instalira iGO sam napravi svoj sys.txt, ali ako hoćeš da ga dodatno podesiš onda preradiš taj ili ubaciš neki odgovarajući sys.txt za tvoju rezoluciju i sa opcijama koje su tebi bitne.

Odradio sam jos nocas i sve radi , ubacio sam neki verovatno opsti sys.txt i za sada nema problema ...
Svakako veliko HVALA , na pomoci ...
 
Natrag
Top