iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
menjaš samo data.zip i apk sve ostalo ostaje isto. ne koristi branding.zip
kad nemam rešenje za nešto ja uradim reset telefona i format memorijske interne ili eksterne i počnem iz početka.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
CsL_1.3_SS_HUD

do16id.png



A slightly modified HUD-inch UX Turkish version of Primo 2.4 800x480 landscape mode. (Sharp have not tried it!)

The downloaded file must be copied into the folder Primo ux!

The amendments can be adjusted at the end of the extra menu.
I took a special screensaver and HUD mode can be used separately (because I could not find the meaning with use).
There is more in it overspeed alarm, display the navigation target map, katt has displayed an intermediate point and back.
The navigation arrow pointing saves the current location to Favourites long push screenshots are.
Increased displays, city name of the next street name, house number street name of the current field.
Speedcam extended display.
Those who think you can try.
Arimi and thanks to everyone who participated in the HUD-UX an answer!


Minor edits and corrections to yesterday's UX:
The HUD button held down turn on the screensaver.


Living visualized by HUD mode button to be tried in. Otherwise, you do not need the clock!


Kod:
[url]http://www.upl.me/pOnhuy[/url]
 
Učlanjen(a)
19.12.2013
Poruka
77
Kao i do sada ne podržava rezoluciju "768x1134" ili ne postoji skin.
Ako sam na nekom eng sajtu našao verziju Feb, na brazilskom sajtu (portugeze) našao Abril verziju i koje i dalje mogu ponovo da deinstaliram i instaliram, pročitao forum uzduž i popreko, registrovao se da bih mogao da postavim pitanje (kog nije bilo verovatno zbog modela telefona), a ne da bi mi neko servirao jer me mrzi da čitam, zašto da resetujem telefon ako ove verzije funkcionišu bez problema...
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
imaš iGo instaliran znaš kako se instalira i šta ide unutra . izvoli eksperimentiši . da postoji jedno rešenje za sve telefone odavno bi ga bilo.

probaj sa ovim apk programom

screen_xy="800_480:1920x1200/1200x1920:fullscreen"

Kod:
[url]http://www.upl.me/sdN3VA[/url]
 
Učlanjen(a)
19.12.2013
Poruka
77
"izvoli eksperimentiši"

Pa baš taj odgovor sam tražio po celom netu i konačno si uneo svetlost saznanja u moj život...pa da nisam do sada eksperimentisao, ne bih ni postavio pitanje, ..čuj "da postoji jedno rešenje za sve telefone odavno bi ga bilo"...zato sam i naveo koji je telefon i pitanju, ali obzirom da svrha foruma nije ovakva vrsta komunikacije izvinjavam se ostalim ljudima, koji bez problema instaliraju.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
zato što znam kako ovde stvari funkcionišu. onaj ko sredi bez problema iGO taj se više ni ne vraća. Ne mogu ja da nateram ljude da budu solidarni i pomažu. možda 10ak ljudi koji redovno svraćaju ostali nameste i više ih nema.
ja ne držim prodavnicu telefona pa da znam tačno rešenje za svaki problem.

može biti da je problem taj novi kitkat nema šta drugo.
ako uspeva da se pokrene , a baguje znači da ti tu ne možeš ništa da uradiš. jedino da sačekaš noviju verziju ili ovaj ANS ako već nisi probao.

ako si eksperimentisao sa
[android]
has_physical_home_button=0(1)
fullscreen=1(0)
tablet=0(1)

i sa rawdisplay auto ili sa screen size density


zameni global_cfg imaš tu najnoviji negde

testiraj iGo bez skinova unutra i nepotrebnih fajlova. ne mora odmah sve da se nabudži i posle da se traži rešenje.
pokreći iGO samo sa najbitnijim fajlovima.
 
Učlanjen(a)
19.12.2013
Poruka
77
"zato što znam kako ovde stvari funkcionišu. onaj ko sredi bez problema iGO taj se više ni ne vraća. Ne mogu ja da nateram ljude da budu solidarni i pomažu. možda 10ak ljudi koji redovno svraćaju ostali nameste i više ih nema.
ja ne držim prodavnicu telefona pa da znam tačno rešenje za svaki problem.

može biti da je problem taj novi kitkat nema šta drugo.
ako uspeva da se pokrene , a baguje znači da ti tu ne možeš ništa da uradiš. jedino da sačekaš noviju verziju ili ovaj ANS ako već nisi probao."

OVO JE ODGOVOR, NA MOJE PITANJE I HVALA TI NA NJEMU.

Probao sam ovo novo, prilikom dodira na aplikaciju izbaci "iGO je prestao sa radom" i to je to.
Čeka ću, videću, probaću neke druge stvari i ako dođem do rešenja postaviću ga ovde.
HVALA
 
Učlanjen(a)
19.12.2013
Poruka
77
Našao na sajtu android-zone Android iGO Primo 2.4 (9.6.29.331894) II WGA & HD (20. sept), skinuo, deinstalirao prethodnu verziju iGO (April 2013), prekopirao bekapovani iGO folder i dovoljan je bio samo apk da instaliram bez ikakvih drugih dodataka i za sada radi. Tako da se pohvalim i da podelim svoje uspešno instaliranje iGO 2.4, za sada mi neće skinovi.
 
Natrag
Top