iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
7
Ok, onda poslednje pitanje kako da ga sprečim da se instalira na sdcard0. Šta je potrebno da uradim da mi ne radi instalaciju na sdcard0 vec na storage/extSdCard/iGo (tj. da vuče podatke) osim napomene u sys.txt, pošto sam isti postupak primenio kod aprilske verzije i radilo je do određenog trenutka. Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
@nenadig: Znaš šta, izbriši iGO folder sa interne, samo pre toga prekopiraj sys.txt u iGO folder na externoj (taj iGO na externoj ne diraj) a onaj device.nng na root externe, pa pokreni iGO. 'Aj pa javi.
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
7
Najzad radi a sad jos da nadjem medju ovih 57 strana kako da mi se i karta okrece kad menjam iz portraita u landscape mod. Posto menjam karte na korisnicke profile koji su mape pod kojim profilom ako imam u content-u map, map_NQ i map_TT? Izgleda da zavisi nesto i od device.nng. Hvala na pomoci.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Ako ćeš da menjaš preko profila moraš da proveriš koja je tačna putanja.
ako se ne slaže neće raditi zamena nego će stalno biti isto
u tom nameštenom save folderu ima 3 profila 1, 2, 3. i u njima otvori videćeš putanje.

zameni ako je potrebno. posebno ima za sd i za ext_sd
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
7
sumnjive su mi mape nekako su sve iste, mada to mi deluje ovako iz sobe nisam jos isao nigde. U svakom od profila imam mapstates.ini, system.ini, poi_visibilities.txt, i neke fajlove koje ne mogu da otvorim pomocu x-plore-a route.dat, neke sav fajlove i jedan .isu. Ja sam ih otvarao ali nisam nasao nista sto me asocira na content/map foldere. Spomenuo sam u prethodnom postu da mapa odbija da se prebaci u landscape mode, statusne trake idu ali mapa ne, u portrait-u je ok nista nije okrenjeno ili skriveno.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
za korišćenje preko profila moraš stari save folder da obrišeš i ubaciš modifikovani sa 3 profila

ako putanja nije ista iGO ti briše te postavke koje su nameštene za mapchanger i ubaci svoje postavke upravo te koje čitaš

znači ne možeš koristiti stari save folder
moraš započeti prvo otvaranje iGO-a sa podešenim save folderom

Kod:
[url]http://www.upl.me/8SAG6z[/url]
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
7
Namestio sam, kad sam namestao prvi iGo bio sam malo studiozniji, pa sam namestio kako valja a sad sam malo zaboravio stvari. Hvala, samo pitanje jedino mi krahira program pri menjanju iz navteq profila u druga dva a ostalo je ok. Ponovo pokrenem program i aktivan je onda prvi ili treci kad krahira pri prebacivanja iz Navteq-a. Iskoristio sam non root mapchanger u arhivi koje si poslao za eksternu karticu.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
09.05.2010
Poruka
2
Telefon lg l3 e400.
Instalirao sam od mister vladcepesh-a(uzgred ovaj covek je na svim forumima po internetu :) ) iGO Primo 2.4- -9.6.29.356072 ( 19 Dec 2013 )480x320 komplet (uz zahvalnost za sav doprinos) jer sam ocigledno omatorio da uspesno sprovedem to sve za mapchanger a ovo je prava kompletirana verzija.
Posto je meni rezolucija 320x240 ubacih data.zip cini mi se od iGO Primo 9.6.7.281004_thin_1.0_JB da bi to sve ok radilo.
Medjutim,radi sve dobro osim gps-a themechangera.
Objasnjenje:
Themechanger mi po pokretanju trazi folder na internoj sd a Igo mi je na externoj(u smislu iGO folder not exist i ili themechanger folder..).To se resi kada se instalira na sve na internoj- i radi.Ako neko zna kako to bolje resiti bilo bi dobro.
Dobro to je kao reseno ,ali, gps mi radi ocajno samo pod iGO-om.Isao sam po forumima i procitao razne savete,menjao u sys-u gps podesavanja i dosao do zakljucka kao da ga koci themechanger.
Da li je moguce da themechanger ne koristi iGO-va podesavanja za gps vec moram i njega da editujem...:beee:
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
pronađi themechanger.ini fajl, tu se nalazi putanja DO INTERNE MEMORIJE, namesti putanju tačnu do eksterne instaliraj xplore i po tome upiši putanju onda sve prebaci na eksternu
 
Učlanjen(a)
24.08.2009
Poruka
1
uh, nadam se da mi neko nije odgovarao, da ponovim poruku izgubljenu juče posle vraćanja bekapa:

koje su razlike izmedju verzija ANS Navigator, Turkey, Israel, Megris, Basar? Da li dodaci za jednu odgovaraju drugoj?

Posle par dana istraživanja odlučio sam da na Prestigio 5044 (720x1280) instaliram iGO Primo Turkey 9.6.29.356072 ( 19 Dec 2013 ) i stavim mapu Srbije Serbia_83_Contrast_2012.07_120910.fbl, sve je proradilo iz preve, jedino mi sve izgleda pomalo siromašno, u odnosu na druge slike koje sam video po forumima. Pošto je sve u najminimalnijoj varijanti, šta je potrebno sledeće instalirati, šta je ono što većina smatra "must have" dodacima, skinovima?

Hvala puno na temi...
 
Natrag
Top