iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
621
Molim za pomoc. Explay_Infinity_9.6.7.318746 mi je odlicno radila. Kada sam probao da je zamenim sa
iGO Primo (2.4) ANS Navigator pocelo je da izbacuje ovu poruku: User interface resolution (480x762) is not supported or compatible skin can not be found. Sada ne mogu da instaliram ni staru verziju jer izbacuje istu poruku, sve izbrisem i ubacim sve od pocetka Explay_Infinity_9.6.7.318746 i opet nece. Hvala!!!


pokušaj prvo izvaditi bateriju iz telefona ,da nešto nije u vezi njega.ako ne pomogne probaj ovu verziju http://www.upl.me/a9iRGw
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
621
rešio sam problem tako što sam napravio igo_turk folder u sdcard/android/ . hvala u svakom slucaju



pa koliko ima ovih ans verzija pošto ja ovo više i ne pratim jer svaki drugi dan izlaze nove verzije.nije mi jasno zašto si instalirao tu verziju kad ti se ta prijašnja ponašala odlično.možeš li mi navesti koja su poboljšanja ako ih uopšte ima.poz
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Hteo bih da ubacim navigaciju u Samsung Galaxy Mini, moze li mi neko reci - koju i gde da je skinem ?
Hvala !
 
Član
Učlanjen(a)
29.08.2009
Poruka
37
Na prvoj strani imas sve . Mislim da ti treba sa rezolucijom 480x320 (a to je najvaznije). Igo 2.4 je OK. Sve po uputstvu i nemas brige.
 
Natrag
Top