iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
dilerik šta ti je to? Ako si hteo da pomogneš cadslobo nisi mu pomogao. Lepo je čovek rekao da ne može da se registruje a ti si mu opet dao link sa tog sajta na kom ne može da se registruje. Ako nije to onda stavi neko objašnjenje a ne da mi gatamo šta si hteo.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
217
skin sam već postavio odavno ovde to je beta verzija za 800x480 ans
nema ništa novo osim doupas skin i onaj gjak 480x320




-.-..-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--
Ne vredi, moram da otvorim posebnu temu za skinove. džaba ovi skinovi što sam postavio doupas i gjak kad su već sad na predhodnoj strani. mnogi ni ne liistaju dalje od prve i zadnje strane.

Tako je posebna tema treba za skinove,ja konkretno pola skinova nijesam vidio jer nijesam neko vrijeme ulazio na forum.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
624
dilerik šta ti je to? Ako si hteo da pomogneš cadslobo nisi mu pomogao. Lepo je čovek rekao da ne može da se registruje a ti si mu opet dao link sa tog sajta na kom ne može da se registruje. Ako nije to onda stavi neko objašnjenje a ne da mi gatamo šta si hteo.
ako ne možeš da se registruješ na na neki sajt to automatski znači da ne možeš da dođeš do linka k
dilerik šta ti je to? Ako si hteo da pomogneš cadslobo nisi mu pomogao. Lepo je čovek rekao da ne može da se registruje a ti si mu opet dao link sa tog sajta na kom ne može da se registruje. Ako nije to onda stavi neko objašnjenje a ne da mi gatamo šta si hteo.
dilerik šta ti je to? Ako si hteo da pomogneš cadslobo nisi mu pomogao. Lepo je čovek rekao da ne može da se registruje a ti si mu opet dao link sa tog sajta na kom ne može da se registruje. Ako nije to onda stavi neko objašnjenje a ne da mi gatamo šta si hteo.
kad ja kliknem na ovaj link odvede me do zippyshare sa kojega skinem taj skin.kako tebe odvede na ovaj sajt nije mi jasno.što se tiče cadslobo ja sam razumio da se on ne može registrovati na sajt a to u većini slučajeva znači da ne možeš doći do linka i da je zatražio pomoć u vezi toga.kada bih gledao šta se sve stavlja na ovaj forum i gde me linkovi na koje klikam odnesu samo bi se time bavio
 
Učlanjen(a)
02.10.2013
Poruka
11
zna li neko kako da poteram zvucna i vizuelna upozorenja za kamere da rade za igo 2.4 9.6.29.346622.hvala
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
Ja mogu samo da kažem ovako: Kako postavite pitanja - takav ćete odgovor i dobiti. Kada je nešto nejasno - onda ni odgovora nema.
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
ako ne možeš da se registruješ na na neki sajt to automatski znači da ne možeš da dođeš do linka k


kad ja kliknem na ovaj link odvede me do zippyshare sa kojega skinem taj skin.kako tebe odvede na ovaj sajt nije mi jasno.što se tiče cadslobo ja sam razumio da se on ne može registrovati na sajt a to u većini slučajeva znači da ne možeš doći do linka i da je zatražio pomoć u vezi toga.kada bih gledao šta se sve stavlja na ovaj forum i gde me linkovi na koje klikam odnesu samo bi se time bavio
Hvala Vam drugari na pomoći, uspeo sam da se registrujem na kraju balade, ali skin koji sam želeo nije za Android, to mi je i Vlad rekao. Hvala Vam jos jednom svima, link ka zippyshare je bio dobar.
 
Učlanjen(a)
25.12.2009
Poruka
1
Moze pomoc? Imam ovaj Igo Primo 2.0 navigaciju, hocu da skinem i da ubacim nove mape, koji je link i koji je postupak instalacije, ako moze neko da mi napise sta treba, hvala unapred
 
Natrag
Top