iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
624
Hvala Vam drugari na pomoći, uspeo sam da se registrujem na kraju balade, ali skin koji sam želeo nije za Android, to mi je i Vlad rekao. Hvala Vam jos jednom svima, link ka zippyshare je bio dobar.
Hvala Vam drugari na pomoći, uspeo sam da se registrujem na kraju balade, ali skin koji sam želeo nije za Android, to mi je i Vlad rekao. Hvala Vam jos jednom svima, link ka zippyshare je bio dobar.

izgleda da niko nije imao problema sa ovim linkom osim burana.ko zna možda ima neki specijalan kompjuter
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
624
Moze pomoc? Imam ovaj Igo Primo 2.0 navigaciju, hocu da skinem i da ubacim nove mape, koji je link i koji je postupak instalacije, ako moze neko da mi napise sta treba, hvala unapred

postupak je da karte ubaciš u igo/content/map.najbrži način za skinuti nešto za mene je preko torrenta pa ako želiš
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.058
zna li neko kako da poteram zvucna i vizuelna upozorenja za kamere da rade za igo 2.4 9.6.29.346622.hvala

Da li si ubacio u folder speedcam fajl sa prekrsajnim kamerama?
Ako jesi onda idi na - Postavke - Zvuk i upozorenja -Postavke tacaka upozorenja - Vrsta upozorenja - a onada izaberes koje upozorenje pa ides na - Tip upozorenja - gdje klikanjem biras izmedu -Vizuelno - Zvucno i vizuelno i jos izaberes - Zvucno upozorenje - Prilikom priblizavanja ili Samo kod prekoracenja brzine.
Na ovaj nacin izaberes i sve ostale tacke upozorenja.
Naravno ova upozorenja rade samo kad je ruta aktivna, a u simulaciji ne.
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
izgleda da niko nije imao problema sa ovim linkom osim burana.ko zna možda ima neki specijalan kompjuter

Ja nisam imao problema sa linkom jer mi nije ni trebao, nego sam tebi skrenuo pažnju da ne možeš davati link na forumu čoveku koji ne može da se registruje na taj forum, jer će mu link isto tako biti nedostupan. Ako si hteo da mu pomogneš, onda si mogao samo da uzmeš taj link ka zippyshare i daš mu ovde, pa nek proba. Nije mi jasno kako ne uviđaš u čemu je tvoja greška, iako si imao dobru nameru. To je sve što ću ja reći po ovom pitanju, nadalje ne nastavljam polemiku.


@ratat: Postupak za preuzimanje mapa je da ideš na ovaj link i preuzmeš mape koje ti trebaju a zatim ih ubaciš onako kako ti je rekao dilerik.
 
Učlanjen(a)
02.10.2013
Poruka
11
ubacio sam speedcam fajl sa prekrsajnim kamerama, sve sam podesio i opet ne radi. a ne znam ima i neka glasovna upozorenja za kamere ali i to ne radi. kako da resim problem?
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
GJAK V2.1 MOD BY PONGO4 IQS

2296753788826.gif


modification skin GjAk_v2.1
full TTS Pro, integrated IQS and something else little things
new graphics, thanks to HC. Andron66
tested on full HD 1920x1080
sys.txt:



Kod:
[android]
fullscreen = 1
tablet = 0

[interface]
vga = 1

[rawdisplay]
highres = 1
screen_xy = "auto"
driver = Engin

Note: in order to modify the work function at all IQS sys.txt entry should be:

Kod:
[iqs]
client_name = ""
present = 1

[address.multi]
allow_empty_categories = 1
search_priority = "history; favourites; street; junction; poi_container; poi; location"

last update 12/04/2013

Thanks to gurjon & arkoko
Thanks to pongo & 4PDA

Kod:
http://www.upl.me/yaTntC
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
diMkaWA aP24 Mod Nk's

8956493807943.gif
9923453807944.gif



diMkaWA_aP24 Mod Nk's (800_480 - 1024_768) by Nykky & Sumsum 05.12.2013
Personally tested and resolution 1280_720 1920_1080 1024_768 using Folder and resolution using 1920_1080 800_480 folder.


diMkaWA_aP24 Mod Nk's.zip

Thanks to sumsum & nykky


Kod:
http://www.upl.me/U9vxUi
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
624
ubacio sam speedcam fajl sa prekrsajnim kamerama, sve sam podesio i opet ne radi. a ne znam ima i neka glasovna upozorenja za kamere ali i to ne radi. kako da resim problem?

pokušaj sa nekorištenjem skinova jer je moguće da je u njima nešto odčekirano ili slično.znači odeš na postavke/zaslon/zadani(dnevni,noćni.da li te program uopšte upitao hoćeš li koristiti ili nećeš kamere?to bi ti trebala biti početna tačka odakle da kreneš.zatim bi se mesta gde su kamere trebale videti na karti
 
Natrag
Top