iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
25.11.2013
Poruka
1
Da li neko moze da mi da spakovanu navigaciju IGO ,rezolucija 480x854 , da moze odmah da se instalira :)
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Za 2.4 Basarsoft


GjAk_v2.1_pongo_mod.zip
GjAk_2.1 (800х480, 480х800) iGO Primo 2.4 version nuo gurjon & arkoko by pongo

:download:
Kod:
http://www.upl.me/xYTJiu

GjAk_v2.1.zip
GjAk_ 2.1 ( 800x480 , 480x800 ) iGO Primo 2.4 version of Gurja & arkoko

:download:
Kod:
http://www.upl.me/G1yeYy

GjAk_v2.1_AriNe-4.zip
GjAk_ v2.1 _ Arin - 4 ( 800x480 ..... 1920x1080 ) iGO Primo 2.4 version of ARIMA © , Vamibg and Neoss75
:download:
Kod:
http://www.upl.me/HzqQCd
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
to niko ne zna. biraš ono što ti više odgovara.
interfejs je različit ali se ne zna koliko je .apk različit.
nisam video da drugi predlažu to menjanje basarsoft data.zip sa novim .apk fajlom zato nisam nikom ni predlagao. neka svako pakuje kako misli da mu odgovara.


stvar je što ANS nema drugih skinova osim onog test skina 800x480 , a i ne liči na primo kakav je do sad bio.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.11.2013
Poruka
3
Ljudi,kako mogu file sa poiplaza.com koji ima ekstenziju kml da upotrebim kao poi...tamo ima objasnjenje ali za gps uredjaje,ne za android telefone?
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
Jeste da si pitao vladcepesh-a, ali evo i ja da dodam par reči. Pa, ... što se tiče izgleda to ne bih komentarisao - nekome se sviđa a nekome ne novi ANS izgled. Vreme pronalaženja satelita i preciznost je na istom nivou u oba slučaja. Što se tiče funkcionalnosti, obe verzije su slične imaju iste osnovne funkcije, ali se kod ove starije (Basarsoft/Megris) verzije ta funkcionalnost povećava korišćenjem skinova, koje ne možeš da koristiš kod ANS verzije. ANS verziju sam koristio par dana i bila je prilično stabilna za to vreme. Dok mi se kod Basarsoft/Megris dešava da tokom rada sa njom jednostavno crash-uje odn. iznenada se zamrzne i samo izadje iz programa. Meni lično je do sada najbrža i najstabilnija bila verzija 9.6.22.297071 iz aprila o.g. glatko je išla i sa 3-4 raster mape učitane i nije pucala. Čak razmišljam da se vratim na nju, ali daću priliku ovim novijim još mesec dana, sada ionako manje vozim, a treba još i da je istestiram u modu za pešake. Pored toga ni u jednoj ovoj novijoj verziji mi nije radio Google search, a čini mi se da u pomenutoj iz aprila jeste (mada nisam siguran da li sam to što sam tražio, radio preko iGO-a ili preko Delfin browsera, pa ne mogu da tvrdim 100%). Na drugim forumima opet čitam da Google search radi kod ove ANS verzije.
Eto toliko od mene za sada.
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
Pa prebaciš (kopiraš) kml fajlove u iGO\content\userdata\poi
 
Učlanjen(a)
04.05.2012
Poruka
1
pozdrav ljudi dali moze mala pomoc od vas iskusnih,imam samsung galaxy core i hocu da stavim igo navigaciju i evo citam po forumu vec dva sata sta i kako i pravo da vam kazem jos sam se vise zbunio :D ako moze neko da mi objasni ili da mi da neki link sa skidanjem igo navigacije/
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
200
Jesi li ti pogledao prvi post? Ili čitaš kao i novine - od kraja? :haha:
 
Natrag
Top