iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
10
Navteq mape 2013.Q1 rade savrseno za Grcku. Rutira preko Makedonije i Evzonija.
Treba da podesis u Postavkama rute da ide najbrzom rutom. Metod planiranja rute: "Brzo".
Takodje proveri da li ti je ukljucena opcija da ide auto putem ili putem sa naplatom. Ja vozim za Grcku redovno i mape su odlicne. Redovan GPS - (PNA) nema problema sa signalom. Androidi imaju problem sa signalom na nekim mestima. Uradi gps-fix, pre nego napustis Srbiju, drzace par dana.
Skini ovaj moj rad, da ti primo prikazuje latinicu umesto Grckog pisma. I srecan ti put.
Umesto jezika srpski, ubaci ovaj. Tako da ces imati Grcku na latinici a ne na Grckom pismu.
FileFactory Premium

P.S. Kada pravis novu rutu uvek izaberi "Nova ruta", a ne "krajnje odrediste" jer onda ne brise staru rutu.
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
11
Može pomoć, instalirao prema uputama, po instalaciji pokrenem iGO, slijedi čarobnjak za konfiguraciju i kad treba čarobnjak da završi (klikni Završi) tu smrzne, bilo šta da kliknem ništa se ne dešava. Vjerovatno sam negdje pogriješio ali ne vidim gdje, hvala i pozz.
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
11
Jesam imao predhodnu verziju, radila perfektno. Za informaciju, evo radi, korak po korak dodavao i probavao, na kraju kad sam dodao speedcam file smrzne, obrišem ih radi.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
zna nekad taj speedcam da pravi problem. na poi plaza uzimati pojedinačno za zemlje koje treba
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
11
Imam slijedeći problem, poi tačke mi se ne prikazuju na karti, skinuo mape i poi Q1 2013 i ubacio u content\poi ali ih nema na karti, šta bi moglo biti uzrok.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
bitno je da ih imaš u pronađi.
kada bi se svaki poi prikazivao ti nebi video ništa na karti.
treba da ubaciš odgovarajući skin i da na
više... postavke , postavke karte, markeri mesta ,... podesiš da ti prikazuje kategorije poi i njihovu udaljenost
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2013
Poruka
61
pitanje za vladcepesa:

ubbacio sam verziju iGO Primo 2.0.1 9.6.7.281004 i sve radi kako treba, zanima me kako da ubacim ovu verziju igo prima iz ove teme obzirom da nema apk za 320x240, procitao sam par strana i ako sam dobro shvatio treba uradim uninstall verzije 9.6.7.281004 zatim skinem apk sa gornjeg linka linka i sys.txt i pustim instalaciju apk sa gornjeg linka.
Data.zip i Branding .zip ne menjam jer vec imam ceo igo folder sredjen za verziju 281004 i rezoluciju 320 x240, mape takodje ne diram,jesam li nesto propustio znaci samo da skinem apk. i sys sa gornjeg linka i deinstaliram verziju apk. 9.6.7.281004.

Zanima me jos i koja je razlika izmedju verzije 9.6.7.281004 i ove verzije i sta je u linkovima za download Dem 21 i gde se on kopira.Hvala.
 
Natrag
Top