iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
12.10.2013
Poruka
40
Koja sva tri, ja sam nasao samo jedan. Sta je ux?


Da li moram stalno da skidam najnoviji Global_cfg ?
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
13.10.2013
Poruka
14
UX-utility Speedometer for 800x480 ... 1280x800 (will work on full HD)
a gde treba da se ubaci da bi radio speedometar
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
217
Serbia_R3_Contrast_2012.07_120910.fbl ovo je mapa za srbiju,da li ima neka bolja ili novija da se skine i gde,hvala unapred
Ako oces da imas precizna upozorenja o ogranicenju brzine i ostalim znacima u saobracaju onda ti je Navteq preciznija i bolja.Contrastova nije precizna sa ogranicenjem brzine i ostalim upozorenjima ali je preciznija u kucnim brojevima i ulicama.
 
Član
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruka
1
Pozdrav ljudi ima li sve sažvakano da je neko sve prokužio za igo primo sve rezolucije od 320x240 do 1600x1200 full max auto da ne muvam jer od kako je bio zadnji igo my way iGO Myway_ 8.4.3.179971 i sve radelo u full bez obzira na rezoluciju sad sve rastrkano sačuvajme boze mozak mi pregore muvajeći po gomilu fajlova i opet neće da radi ovo neće ono muka mi od nebuloza ću da trazim original sve da platim ako ne može ovako piratski da se reši jer nema smisla kupovati ni mobilni ni tablet sa androidom ako sve mora ili da se plati debelo ili da se pomučiš debelo ko da je to zlatno luksuz pa sve nekako nedostižno? Ako nemože javno javite mi na pp ili na milosgta@gmail.com
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Pozdrav ljudi ima li sve sažvakano da je neko sve prokužio za igo primo sve rezolucije od 320x240 do 1600x1200 full max auto da ne muvam jer od kako je bio zadnji igo my way iGO Myway_ 8.4.3.179971 i sve radelo u full bez obzira na rezoluciju sad sve rastrkano sačuvajme boze mozak mi pregore muvajeći po gomilu fajlova i opet neće da radi ovo neće ono muka mi od nebuloza ću da trazim original sve da platim ako ne može ovako piratski da se reši jer nema smisla kupovati ni mobilni ni tablet sa androidom ako sve mora ili da se plati debelo ili da se pomučiš debelo ko da je to zlatno luksuz pa sve nekako nedostižno? Ako nemože javno javite mi na pp ili na milosgta@gmail.com

Ako hoćeš džabe, onda moraš da se pomučiš i da naučiš ponešto, ako ćeš da platiš, onda si na krivoj adresi.
 
Učlanjen(a)
10.07.2013
Poruka
3
Instalirao sam ovu verziju iGO, sve mi radi osim speedcam. Ubacio sam fajlove koje sam kinuo zajedno sa mapama za 2013 godinu ali nece da ih prikazuje. Dali ima neko posebno podesavanje da se omoguci speedcam.
 
Natrag
Top