iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
šta imaš kad ideš na brzo pretraživanje? i prilagođeno pretraživanje?
imaš li nešto u folderu userdata sa poi plaza?
isključi GPS i stavi tačku položaja . centar nekog grada što većeg pa da vidimo.


isprobaj ove kombinacije dodatne

[feature]
contact_poi=0 ; 1 Expel contact from the search-favorites

[poi]
enable_icon_fight=1
group_poi_icons=0 ;1
poi_grouping_distance=0
max_icons_shown=40 ;50
max_quicksearch=80
traffic_lights=1
use_multi_poi_icon=0 ;1
picturepoi_show_all_containers=0
picturepoi_has_mypicturepoi=0
;featured_provider=0 ;instead of Google's search-Search on the map
featured_provider="netlocalsearch.naviextras.google"
priority="Petrol_Station,Parking,Restaurant,Accommodation,Shopping"


[address.multi]
allow_empty_categories=1
search_priority="gls;history;favourites;street;junction;poi_container;poi;location;kmlpoi"


0 ili 1
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.06.2010
Poruka
14
Na brzom pretraživanju i prilagođeno pretraživanju postoje samo POI tačke iz foldera userdata/poi sa poi plaza. Ako ih izbrišem onda ni u jednoj vrsti pretraživanja nema ništa.
Isključio GPS stavio na Beć i nema ništa.
 
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
2
Dobar dan nov sam na forumu, i imam 2 problema.
1.Imam Htc desire 200 svoj licno,i kada instaliram igo sve prodje ok,i pri ulasku prvi put sve je ok radilo.Kada sam usao sledeci put na prikaz mape odmah me ugasi,pa opet ulazak u igo dodjem do otkucavanje adrese i nadje adresu i kaze da ne postoji ta adresa i ugasi me samo posle toga odmah gasi.
2.Problem opsti sa huaweii g510,istaliranje prodje sve ok i ulazak dok ne dodje da se stiklira trazenje satelita i kaze ova app ne moze da nastavi sa radom.

Ako ima neko resenje ili bilo kakav savet bio zahvalan pozz
 
Učlanjen(a)
13.10.2013
Poruka
14
jedno pitanje:koristim igo primo 9.6.7.3185.2746 verzija jul 31 2013,izbacio sam verziju doupas v4.8 (800x480) i ubacio doupas v5.2 na isto mesto,da li je to dovoljno ili moram nesto da prepakujem ili sta vec i dali treba jos nesto da obrisem u skin-u,nisam strucan,unapred hvala
 
Učlanjen(a)
15.10.2013
Poruka
4
Pozdrav, imam telefon rezolucije 854x480 na koji sam instalirao nekoliko verzija IGO i sa svima se desava isto, kada upalim GPS aplikacija se jednostavno zatvori.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
jedno pitanje:koristim igo primo 9.6.7.3185.2746 verzija jul 31 2013,izbacio sam verziju doupas v4.8 (800x480) i ubacio doupas v5.2 na isto mesto,da li je to dovoljno ili moram nesto da prepakujem ili sta vec i dali treba jos nesto da obrisem u skin-u,nisam strucan,unapred hvala

nema šta da menjaš u v5.2 ako sve radi
 
Natrag
Top