iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
7
Гоогле преводилац грешка. Ја сам заинтересован за садржај "sys.txt" , који није преправку текст.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Ја желим да имам "PRIMО" у телефону, као и мапе на ект.сдкарте. Како да измените унос у "sys.txt". Ја сам из Словачке, је превод Гоогле преводилац. Верујем да моје питање је разумљиво. Телефон: Samsung galaxy S4, Верзиа "PRIMA 9.6.29.331894".Унапред хвала на савету.

predlog za sys.txt imaš gore fullscreen

sa status bar ide drugačije podešavanje




mape --> http://serbianforum.org/mobilni-svet/349321-igo-mape.html
 
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
7
Tелефон: IGO/content/building, car, dem, global_cfg,...
Extsdcard: IGO/content/map
Sys. Txt:
[folders]
linked_root_list="/storage/extSDCard/iGO /storage/sdcard2/iGO /sdcard2/iGO /sdcard/external_sd/iGO /ext_card/iGO /mnt/_ExternalSD/iGO /mnt/emmc/iGO /mnt/extern_sd/iGO /mnt/external_sd/iGO /mnt/exsdcard/iGO /mnt/ext_card/iGO /mnt/ext_sd/iGO /mnt/extsd/iGO /mnt/extSdCard/iGO /mnt/sdcard/_ExternalSD/iGO /mnt/sdcard/external_sd/iGO /mnt/sdcard/ExtStorages/iGO /mnt/sdcard/extStorages/SdCard/iGO /mnt/sdcard2/iGO /storage/sdcard1/iGO /storage/sdcard0/iGO /storage/iGO /sdcard/sd/iGO /mnt/sdcard-ext/iGO /mnt/sdcard/sd/iGO /mnt/sd/iGO /mnt/sdcard/iGO /mnt/iGO /sdcard/iGO"
has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/mnt/sdcard/addons"
Како да правилно чита?
 
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
7
Telefon: IGO/content/building, car, dem, global_cfg,...
Extsdcard: IGO/content/map
Sys. Txt:
[folders]
linked_root_list="/storage/extSDCard/iGO /storage/sdcard2/iGO /sdcard2/iGO /sdcard/external_sd/iGO /ext_card/iGO /mnt/_ExternalSD/iGO /mnt/emmc/iGO /mnt/extern_sd/iGO /mnt/external_sd/iGO /mnt/exsdcard/iGO /mnt/ext_card/iGO /mnt/ext_sd/iGO /mnt/extsd/iGO /mnt/extSdCard/iGO /mnt/sdcard/_ExternalSD/iGO /mnt/sdcard/external_sd/iGO /mnt/sdcard/ExtStorages/iGO /mnt/sdcard/extStorages/SdCard/iGO /mnt/sdcard2/iGO /storage/sdcard1/iGO /storage/sdcard0/iGO /storage/iGO /sdcard/sd/iGO /mnt/sdcard-ext/iGO /mnt/sdcard/sd/iGO /mnt/sd/iGO /mnt/sdcard/iGO /mnt/iGO /sdcard/iGO"
has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/mnt/sdcard/addons"
Као што би требало да буде у реду?
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
15
rekao sam ti da save folder obrišeš. ali i sys.txt neka sam igo formira

mapchanger preko profila možeš da koristiš. noon root

Kao što sam već rekao, sys.txt sam obrisao i pustio da iGO formira, ali on uopšte ne prustupa iGO folderu na SD kartici. I obrisao sam sve iz save foldera. Nema razloga da brišem i sam folder, ali uradio sam i to jer si mi rekao, i opet isto. Kad ima folder iGO u internoj memoriji nema problema. Kad je na externoj SD - ne radi.

A što se tiče menjanja mapa, ja sam uspešno instalirao ono menjanje preko Usera. Ono što mene interesuje je kako da se menja mapa preko opcije MapChanger koja postoji u Doupas v5.1b skinu (kontam da ako postoji mora da ima način na koji će raditi).

Nisam apsolutni noob u pogledu navigacija. U proteklih 2-3 godine sam se zezao i sa MioPocket na MioMoov GPS i na Prestigio. Takođe sam instalirao Garmin na Nokia, pa nekoliko verzija iGo na Prestigio, cimao se sa TomTom uređajem i sad se zezam sa Samsungom. Ali daleko od toga da mogu reći da sam pro kakvim tebe smatram. Zato ti se i obraćam i unapred sam zahvalan na bilo kakvoj pomoći... Sa druge strane, ako ja nađem odgovor proslediću ga ovde. Video sam da su neki imali problem, ali niko nije na kraju rekao "e rešio sam na taj i taj način...".
 
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
7
Telefon: IGO/content/building, car, dem, global_cfg,...
Extsdcard: IGO/content/map
Sys. Txt:
[folders]
linked_root_list="/storage/extSDCard/iGO /storage/sdcard2/iGO /sdcard2/iGO /sdcard/external_sd/iGO /ext_card/iGO /mnt/_ExternalSD/iGO /mnt/emmc/iGO /mnt/extern_sd/iGO /mnt/external_sd/iGO /mnt/exsdcard/iGO /mnt/ext_card/iGO /mnt/ext_sd/iGO /mnt/extsd/iGO /mnt/extSdCard/iGO /mnt/sdcard/_ExternalSD/iGO /mnt/sdcard/external_sd/iGO /mnt/sdcard/ExtStorages/iGO /mnt/sdcard/extStorages/SdCard/iGO /mnt/sdcard2/iGO /storage/sdcard1/iGO /storage/sdcard0/iGO /storage/iGO /sdcard/sd/iGO /mnt/sdcard-ext/iGO /mnt/sdcard/sd/iGO /mnt/sd/iGO /mnt/sdcard/iGO /mnt/iGO /sdcard/iGO"
has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/mnt/sdcard/addons"
Као што би требало да буде у реду?
 
Učlanjen(a)
22.06.2010
Poruka
14
Нова верзија 2.4 не приказује ПОИ тачке у "Проналажење места" иако их види у "Више/Помоћ/О Програму/садржај/места"
Предходна верзија све одрађује како треба
Нека идеја?

Зомби1101
додај тачну путању екстерне сд карте (нпр. /storage/extSDCard/iGO) у линији [folders] sys.txt-а:

[folders]
linked_root_list="/storage/extSDCard/iGO /storage/sdcard2/iGO /sdcard2/iGO /sdcard/external_sd/iGO /ext_card/iGO /mnt/_ExternalSD/iGO /mnt/emmc/iGO /mnt/extern_sd/iGO /mnt/external_sd/iGO /mnt/exsdcard/iGO /mnt/ext_card/iGO /mnt/ext_sd/iGO /mnt/extsd/iGO /mnt/extSdCard/iGO /mnt/sdcard/_ExternalSD/iGO /mnt/sdcard/external_sd/iGO /mnt/sdcard/ExtStorages/iGO /mnt/sdcard/extStorages/SdCard/iGO /mnt/sdcard2/iGO /storage/sdcard1/iGO /storage/sdcard0/iGO /storage/iGO /sdcard/sd/iGO /mnt/sdcard-ext/iGO /mnt/sdcard/sd/iGO /mnt/sd/iGO /mnt/sdcard/iGO /mnt/iGO /sdcard/iGO /storage/emulated/0/iGO"

прекопирај iGO са тим коригованим sys.txt на екстерену сд карту заједно са .апк инсталацијом у том фолдеру.
покрени инсталацију из њега и то је то.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
15
Нова верзија 2.4 не приказује ПОИ тачке у "Проналажење места" иако их види у "Више/Помоћ/О Програму/садржај/места"
Предходна верзија све одрађује како треба
Нека идеја?

Зомби1101
додај тачну путању екстерне сд карте (нпр. /storage/extSDCard/iGO) у линији [folders] sys.txt-а:

прекопирај iGO са тим коригованим sys.txt на екстерену сд карту заједно са .апк инсталацијом у том фолдеру.
покрени инсталацију из њега и то је то.

TataBiba, nisi čitao moje ranije postove. Neuspešna instalacija na SD karticu nema veze sa tim da li ima ili ne sys.txt, da li je instalacioni fajl (.apk)u instalacionom folderu ili ne. Jedine stvari koje su potrebne za uspešnu instalaciju (sad sam probao nekoliko instaliranja) su:

Folderi - content, license i ux
i fajl - data.zip

Problem kod mene je bio (ako još neko bude imao taj problem) što se, ne znam iz kog razloga, kad ili zbog čega, na internoj kartici (sdcard0) formirao folder external_sd u kom se nalazio neki iGO folder (kao kompletna instalacija, ali bez dodatnih stvari, karata, PIO i sl.). Znam da ga ja sigurno nisam stavio tamo i on je iz nekog razloga stalno usmeravao instalaciju da gleda internu memoriju, a ne eksternu SD. U svakom slučaju rešio sam pa eto rešenja ako još neko ima taj problem (a viđao sam po Net-u da ih ima).

Što se tiše tvog problema, koju tačno verziju imaš (ima mali milion verzija i build-ova) i šta tačno ne možeš da vidiš/uradiš? Pa ću pogledati ja kod mene... Poz!
 
Učlanjen(a)
22.06.2010
Poruka
14
Зомби1101
Извињавам се, али тако сам схватио из задњег поста.
Верзија је из наслова iGO Primo (2.4) Android 9.6.29.331894 и као што сам написао не виде се POI тачке у подменију "Проналажење места" који се налази у менију "Пронађи".
Поздрав
 
Natrag
Top