iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
08.08.2014
Poruka
4
DA LI NEKO MOZE DA POSTAVI CELU NAVIGACIJU DA SKINEM ZA LG G2 REZOLUCIJA 1920X1080,SVAKI LINK KOJI SAM NASSAO NE RADI ILI NIJE DOBRA REZOLUCIJA,MOLIM VAS POMOZITE
 
Učlanjen(a)
05.04.2013
Poruka
38
Ljudi, zna li iko kako sa dna displeja navigacije ukloniti nefunkcionalni meni, onaj sa tri uspravne tačke da bi imao full screen.Oduzima mi minimum 5% displeja.Ili druga opcija, da ima barem neku funkciju, ovako stoji a nema nikakvu funkciju.Ako neka ima ideju, bio bih zahvalan
 
Učlanjen(a)
05.04.2013
Poruka
38
@adozinco
Ne znam na koje "tri uspravne tacke" mislis.
Koristis li ne skin?
Postavi screenshot da vidimo kako to izgleda.
Ne koristim skinove! Evo zaokružio sam na screenshot sta je u pitanju na desnoj strani. Tri tackice i crna linija du. displeja
@adozinco
Ne znam na koje "tri uspravne tacke" mislis.
Koristis li ne skin?
Postavi screenshot da vidimo kako to izgleda.
Prijatelju,ne koristim skinove.Zaokružio sam na screenshotu na sta mislim. Ima li kakvog rjesenja za ovo?
Screenshot_2014-08-08-19-49-48.png
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
Ne koristim skinove! Evo zaokružio sam na screenshot sta je u pitanju na desnoj strani. Tri tackice i crna linija du. displeja

Prijatelju,ne koristim skinove.Zaokružio sam na screenshotu na sta mislim. Ima li kakvog rjesenja za ovo?
Pogledajte prilog 55868

To ti je "option" dugme androida (operativnog sistema) ... da li to moze da se makne ... nisam siguran, ali probaj u sys.txt da stavis :

[android]
fullscreen=1

[rawdisplay]
screen_xy="auto"
 
Učlanjen(a)
05.04.2013
Poruka
38
U sys.txt je tako i podešen! Npr, kod Navigon navigacije, postoji to isto dugme i ima funkciju izlaska iz navigacije i još nešta, zaboravio sam.Ali kada se pokrene navigacije, to nestane, povuče se i displej postaje full!
 
Učlanjen(a)
06.12.2013
Poruka
3
Da li neko moze da mi pomogne oko pronalazenja ispravnih linkova za najsveziju verziju za rezoluciju 320x480,ubih se trazeci po svim mogucim forumima i netu,uglavnom su verzije za hd ekrane i vece telefone ili su pak linkovi mrtvi,za nas sirotinju sa jeftinijim manjim telefonima nista :(
 
Natrag
Top