iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
teško je reći šta može biti.
ako kod drugih radi onda nije do programa nego do telefona.
ja kad nemam rešenje radim reset telefona i format memorije.

kit kat?
eksterna memorijska?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
@adozinco pored te greske koju igo pokaze pre SVOG gasenja/restarta, da li je problem I to da mapchanger uopste ni ne promeni mapu?
Ako menja boli te uvo a ako ne menja a tebi je bitno resenje tog problema onda je potrebno jos detaljnih informacija sa tvoje strane za zakljucke.
 
Član
Učlanjen(a)
29.08.2009
Poruka
37
iGO Primo (2.4) Basarsoft 9.6.29.404739

Requirements: Android 2.2 and up

Overview: Complete GPS Navigation in 3D

9_PJo_QJA.png


Install instruction:
1. Completely uninstall any previous version of iGO.
2. Paste iGO folder to root sd card
3. Add data.zip to iGO folder
4. Add maps, POI, TMC license, ...
5. Install APK

NOTE:
To make your application work without problems, do not use branding.zip, etc. ....

Kod:
http://www.2downloadz.com/v57ddi8cow


da si 'pravi' vampir ti bi u odgovarajuce foldere ubacio i reciprocne najnovije fajlove, (bar za Srbiju) - kartu u map, jezike , poi tacke, i ostalo. To je nekada bilo na ovome forumu- sada mi koji se slabije razumemo moramo da preturamo po nemackim, ruskim, spanskimi drugim belosvetskim forumima, ... Imam navigaciju ali mi nije uspelo do sada da instaliram iGO za Srbiju. Sluzim se 'Navitel' , 'Navigon' i 'Sygic' navigacijama, ali one uglavnom dovode do neke pumpe, hotela, pa onda pitam nekog ciku, molim vas... Moze li neko da postavi Igo za Srbiju ili ne moze ? - svaki dan visim po pola sata na ovom forumu...
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
103
Da li skinovi moraju bit baš za određenu verziju igoa ili samo po rezoluciji ? Ima li ko link za igo skinove za ovu verziju. Htio bih neki skin s večim prikazom brzine..Hvala !
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.04.2013
Poruka
38
Upravo tako, mapchanger ne promjeni mapu, već ostaje po starom, u tome je problem.U suprotnom mi to ne bi smetalo.
Verzija androida je 4.4.2. Kada sam instalisao iGO i koristio iz "simple" folder", znači tako se ponašao, jednostavno nakon ponovnog pokretanja puca aplikacija.Mapchanger sam ubacio iz "non root-mpchanger-sd, nakon čega se u korisničkom profilu pojavio meni sa kartama.
U međuvremenu sam sve izbrisao i krenuo iz početka instalaciju ali ovaj put sa "content with locale maps for mapchanger". E sad ovako, kada ubacim sys.txt, neće uopšte da otvori iGO.Kada ga izbrišem, iGO radi bez problema ali tada ne prepoznaje karte u korisničkom profilu, već stoji: profil vozača 01, profil vozača 02... kada izaberem jedan od ovih profila, traži ponovno pokretanje i tada odradi OK bez pucanja. Nekako mi se čini da sve to ima veze sa ovim sys.txt.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Da li skinovi moraju bit baš za određenu verziju igoa ili samo po rezoluciji ? Ima li ko link za igo skinove za ovu verziju. Htio bih neki skin s večim prikazom brzine..Hvala !
postoje razlike između 2.0 i 2.4 primo . uglavnom se apdejtuju za 2.4
Doupas_V6.4
GjAk_v2.2_AriNe-33
diMkaWA_aP132
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
103
Ok.Hvala. Sad me još nešto muči. Kad podešavam opcije oko ograničenja brzine. Ne razumem onu skalu :

"upozori kada brzina dstigne xx ograničenja" i sad imam od 0 do 120 %

Po defaultu stoji na 100%. Ili sam ja glup ili bi to značilo ako je 60 km/h na nekom putu, 100 % od 60 je 60. Znači trebalo bi alrmirati tek na 120 km/h.. Molim malo pojašnjenje. Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Upravo tako, mapchanger ne promjeni mapu, već ostaje po starom, u tome je problem.U suprotnom mi to ne bi smetalo.
Verzija androida je 4.4.2. Kada sam instalisao iGO i koristio iz "simple" folder", znači tako se ponašao, jednostavno nakon ponovnog pokretanja puca aplikacija.Mapchanger sam ubacio iz "non root-mpchanger-sd, nakon čega se u korisničkom profilu pojavio meni sa kartama.
U međuvremenu sam sve izbrisao i krenuo iz početka instalaciju ali ovaj put sa "content with locale maps for mapchanger". E sad ovako, kada ubacim sys.txt, neće uopšte da otvori iGO.Kada ga izbrišem, iGO radi bez problema ali tada ne prepoznaje karte u korisničkom profilu, već stoji: profil vozača 01, profil vozača 02... kada izaberem jedan od ovih profila, traži ponovno pokretanje i tada odradi OK bez pucanja. Nekako mi se čini da sve to ima veze sa ovim sys.txt.
putanja u profil 1,2,3 u system.ini
mora da se ispravno upiše.
uzmi neki file explorer i proveri tačnu putanju do ......./iGO/content
putanja je upisana za neke starije modele telefona gde se nazivi memorijskih kartica drugačije nazivali. sad svaki model telefona "krste" stalno različito. To je google kriv što nije napravio neki standard naziva memorijskih kartica i ostalih stvari.
kit-kat 4.4 pravi problem sa ext-sd karticom jer nema dozvolu za upis podataka na externu sd. rešenje root telefona za fix ili iGO folder na internu sd
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Ok.Hvala. Sad me još nešto muči. Kad podešavam opcije oko ograničenja brzine. Ne razumem onu skalu :

"upozori kada brzina dstigne xx ograničenja" i sad imam od 0 do 120 %

Po defaultu stoji na 100%. Ili sam ja glup ili bi to značilo ako je 60 km/h na nekom putu, 100 % od 60 je 60. Znači trebalo bi alrmirati tek na 120 km/h.. Molim malo pojašnjenje. Hvala
ma ne, misli se 100% od 60km/h
90% je 54km/h
120% je 72km/h
prekoračenje brzine do 20% više od propisane radiš na sopstveni rizik.
 
Natrag
Top