iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
12
instaliro navigaciju i kada pokusam da je pokrenem pise
The application needs to verify the account. Please connect to the internet
Kada se povezem kaze sledece
The application is not licensed
Moze neka pomoc oko ovoga?
 
Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
12
E ljudi ovako, napokon sam u 20:40 uspeo da instaliram navigaciju (nekako sam se spakovao) i pokrenuo sam je ali onda se desilo sledece slova su nekako jedna preko drugih ne vidi se lepo mapa sve je "zguzvano" i kada otvorim mapu ugasi mi navigaciju. Jel moze neka pomoc bilo kakva jer nemam pojma sta vise da radim tj ne znam sta nje u redu zbog cega se tako manifestuje.
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
E ljudi ovako, napokon sam u 20:40 uspeo da instaliram navigaciju...
Odlicna prolazna vremena :)
Odakle si ti skinuo svoj iGO? Data.zip mora biti odgovarajuci za tvoju rezoluciju. Ko zna sta si ti svasta tu napakovao...
Prvo se pakuje gola instalacija, sa samo jednom mapom i poi npr., bez raster karti, dem...itd. Sve su to VladCepes i drugi koji poznaju iGO objasnili u "sitna crevca". Nije ovo kritika prijatelju, prosli smo mi gotovo svi slicnu muku. Ajd` postavi sys.txt, mozda neko ima neku ideju...
Na prvoj strani imas ve sto ti je potrebno za skidanje i pokretanje iGO, ne znam samo da li rade linkovi..
 
Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
12
Odlicna prolazna vremena :)
Odakle si ti skinuo svoj iGO? Data.zip mora biti odgovarajuci za tvoju rezoluciju. Ko zna sta si ti svasta tu napakovao...
Prvo se pakuje gola instalacija, sa samo jednom mapom i poi npr., bez raster karti, dem...itd. Sve su to VladCepes i drugi koji poznaju iGO objasnili u "sitna crevca". Nije ovo kritika prijatelju, prosli smo mi gotovo svi slicnu muku. Ajd` postavi sys.txt, mozda neko ima neku ideju...
Na prvoj strani imas ve sto ti je potrebno za skidanje i pokretanje iGO, ne znam samo da li rade linkovi..

E moj prijatelju.... Ma znam da nije kritika ali kad zalutas u spansko selo dzaba ti svi jezici sveta ako ne govoris spanski....
sve sam skinuo sa prve strane i to ovako
1A.iGO folder with locale maps
2A.Data.zip 480x320
3. Apk, branding, ux
4. Tools-instructions
5. Themechanger & mapchanger_v5.9 & Widget_v1.6+TCPackage 2.1b
6. skin
7. dem

I sta sada da radim sve sam raspakovao i ajde sada pomozi da spakujem mozda sam ja nesto sjebao.
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Pocni sa ovim... (zip. falovi se ne raspakuju!)

folder Save i sys.txt, iGO ce sam napraviti kod instalacije.
Posle nadogradnja....branding.zip, sredjivanje sys.txt, ubacivanje mapa i ostalog u content....imas na prvoj strani sta je sve minimalno obavezno da imas da bi navigacija radila.
I pitanje; da li program pada mozda u momentu kad ukljucis gps ?
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
ne ubacuj ništa u "ux" folder ako ne znaš šta te zipovane datoteke znače. na prvoj strani ispod linkova piše šta je sve potrebno za minimalno pokretanje iGO-a
 
Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
12
Pocni sa ovim... (zip. falovi se ne raspakuju!)

folder Save i sys.txt, iGO ce sam napraviti kod instalacije.
Posle nadogradnja....branding.zip, sredjivanje sys.txt, ubacivanje mapa i ostalog u content....imas na prvoj strani sta je sve minimalno obavezno da imas da bi navigacija radila.
I pitanje; da li program pada mozda u momentu kad ukljucis gps ?

aj samo pomozi da nadjem ovaj config.zip ostalo sam nasao
ps.sve je zipovano kako sam skinuo tako da sam morao da ih raspakujem a kada sam ih raspakovao ono sto je ostalo zipovano nisam dirao npr simple je spakovan tako da sam morao da ga ekstratujem ili imas neko drugo resenje.. jbg pomagaj
 
Natrag
Top