iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
31.12.2013
Poruka
3
sve ponovo skinuo i upakovao i opet isti problem ,ima li neko ideju kako da to rijesim unaprijed hvala.
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
I procitao celu temu I nisi nasao odgovor?
Mislim da su male sanse onda da ti neko pomogne na osnovu tako lose opisanog problema. Onako, iz daleka reklo bi se da gresis Sa sys.txt Ali ni to ne znamo jer ga nisi okacio.
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Imas to negde po temi, treba da svojoj rezoluciji prilagodis info.INI odnosno sys.txt.
 
Učlanjen(a)
08.08.2013
Poruka
16
Pozdrav,koristim Igo primo 2.4 Basarsoft,Igo Turkey 9.6.29.379219 crk_sys_changed.apk,mape i poi su NQ HERE 2013_Q4 na S3 samsungu.Prošle nedelje na putu do Beograda navigacija nije ukazala na naplatnu rampu Bubanj potok ni zvučno ni vizuelno iako sam podesio sledeće: postavke>zvuk i upozorenja>postavke tačaka upozorenja>razdaljina za upozorenje>

Da li imate neki predlog kako ovo rešiti?
 
Učlanjen(a)
05.11.2011
Poruka
9
Sve sam probao al ne vredi uvek isto posle svake promene sys.txt. i info.INI
U folderu skin imam dva skina kako da ih promenim kad odem u postavke----ekran imam samo podrazumevani skin dan i noć?
 
Učlanjen(a)
05.12.2012
Poruka
3
Pozdrav dobri ljudi. Dugo sam koristio neku stariju verziju (basarsoft), pa resio da malo osvezim navigaciju. Ispao sam malo iz stosa pa imam par pitanja vezanih za instalaciju i map changer. Pratio sam uputstva, sve sto treba od navedenog je u iGO folderu, apk sam uzeo sa prve strane, content, ui, licence, ux takodje sa prve (1A). U content/dem sam ubacio "Europe CGIAR Premium (23.03.2009)" a u skins ona 2 zipa "GjAk_v2.2_AriNe-28 i Doupas_V6.3_Default_Silver". Pokrenuo instalaciju iz tog foldera, instalirao i sve je ok proslo.
1. E sada, ona stranica "O programu" mi ne izgleda kao na prvoj strani u temi, umesto ovog znaka iGO primo mi stoji ogromnim slovima basarsoft ali je verzija programa kao sa prve strane (jun 11 2014). Ne znam da li to tako treba da bude... Imam utisak kao da se nista nije promenilo u dizajnu navigacije, kao da je ostala ona stara verzija (basarsoft), samo da je broj verzije i datum promenjen. :) Kada hocu da promenim skin stoje mi neke 2 starije verzije koje su mi bile u prethodnom programu (iako je folder na kartici bio prazan i ubacio sam nove verzije), takodje za "dem" mi prikazuje isto neku staru a ne onu koju sam ubacio "Europe CGIAR Premium".
2. Instalirao sam i onaj theme i map changer 5.9 (iako bih koristio samo map changer), nekako sam uspeo da ga nateram da proradi. Kada promenim mapu, pokrene mi navigaciju i u donjem delu ekrana pise "maps changed, poi folder renamed", tako da kontam da to radi ok.
Izvinjavam se na malo duzem postu... :)
 
Učlanjen(a)
31.12.2013
Poruka
3
pa neznam stvarno probao sam da mijenjam skinove ,probao nekoliko verzija igo-a, probao da podesim sys.txt kako je opisano ali neide, ovako mi sad izgleda sys.txt
Screenshot_2014-06-29-12-36-43.png
pa im li rijesenja
 
Natrag
Top