Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

iGO Primo 2.4 Windows Mobile CE

• Začetnik teme vladcepesh
  • Datum pokretanja
A

alex1974

Član
Na telefonu mi odlicno radi navigacija i podesio sam je kako mi odgovara tako da sam se navikao na nju.
Juce sam kupio polovnu Bear navigaciju koja radi na WinCe ( u njoj je vec instaliran "iGO primo 8.5.11.161797 oct 13 2010" ) uspeo sam da ubacim nove mape pa sam hteo i da ubacim i skin koji koristim na telefonu - GjAk_v2.3_AriNe-3 (znam da je star ali sam se tako navikao na to).
Interesuje me da li nesto moze da se uradi da bi on mogao da se vidi na WinCe uredjaju?

Bocky72

Bocky72

Član
Požurio si
Odgovorio sam ti tamo gde si najpre potavio pitanje:
- to je Primo prve generacije, neće funkcionisati skin na njemu. I za tu ediciju ima mislim svega dva-tri dostupna, nijedan truck. Moraćeš da menjaš softver.
Preporuka ide za KIA izdanje (nije mnogo BEAR uređaja bilo kod nas, pa pretpostavljam koji je), potraži po forumu, imaš temu.

A

alex1974

Član
Iz chroma nisam ali iz opere i mozile nece kada kliknem na download stalno mi vraca na istu stranu.
Sada sam instalirao chrom-a i skinuo.
Da li znas gde bih sada mogao da skinem skin GjAk ?

Poslednja izmena:
A

alex1974

Član
Da li mozda ima neki drugi Gjak koji radi sa Kia?
Ovaj mi radi ali nema nekih podesavanja koja bi mi trebala koji ima u GjAk_v2.3_AriNe-3 (za android)?