iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
26.12.2012
Poruka
30
Ko kaze da nema, ima i na Android 12:
Pogledajte prilog 149543Pogledajte prilog 149544Pogledajte prilog 149545Pogledajte prilog 149546Pogledajte prilog 149547
To je ono o cemu ja stalno pisem i o cemu smo skoro diskutovali sa Bocky72 kako kod mene jednostavno uvek i sve funkcionise.
Nikad nisam razumeo pojedine ljude, kupe uredjaje koji kostaju hiljadu do hiljadu ipo eura i onda sa njima prave slike i gledaju youtube na njima eventualno poneki film jer vecina korisnih stvari nece da radi.
Pametni uredjaj to treba i da bude, da u dzepu imas sve sto ti na pamet padne.
Sve je podešeno tako odmah u startu instalacije. Nisam početnik u korišćenju telefona ni aplikacije Igo.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
13
Пробај у подешавањима телефона, приказ апликација преко целог екрана.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
iGO_NexGen_KOLEKCIJA_ALL_apk - 3x2_Paketa:
MOD apk (string.hml), Tri razlicite verzije ikona, Obrisane stare license i dodate osnovne zbog instalacije SKOCKANIH verzija.
Za svaku verziu poseban Baze_Folder (razlicitog imena): iGO_Israel, iGO_Gift, iGO_Pal, iGO_Basar, iGO_Avic, iGO_World, iGO_Africa.
Za sve "moje" SKOCKANE verzije jedan isti Baze_Folder (istog imena).

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Treba mi Here i TomTom mapa za Bosnu i Hrvatsku kao sto je ugradjena mapa za Srbiju u verziji iGO_NextGen_Universal_SERBIAN_MOD_7in1-21.04.2022 ? Ima li neki link separatno po drzavama?
 
Učlanjen(a)
05.12.2011
Poruka
3
Pozdrav,
Da li moze neko da mi posalje link za skidanje igo navigacije, sve sto sam pokusao sa postova nije vise dostupno.
Hvala.
 
Natrag
Top