iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
svaki put kad izađem iz aplikacije moram ponovo namještati upozorenja na kamere
Dao si previse malo informacija.
Na osnovu slika moze da se zakljuci da se radi o Pongo NextGen Skinu i nista vise.
Daj malo vise informacija:
Koja verzija skina i cija (tacna verzija skina i izvor)?
Koja NextGen aplikacija, koji uredjaj i koji android OS je u pitanju (aplikacija, uredjaj, OS)?
Koji Lang i Voice i ciji (mozda fali neka variabila %s)?
Sa unapred definisanim podesavanjima (stari save folder ili je sve novo podeseno)?
Da li i ostala podesavanja ne pamti ili samo ovo vezano za speedcam (po izvrsenim podesavanjima koristiti opciju Restart)?
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Radi se o tvojoj skockanoj verziji,čini mi se iz aprila ove godine... android je 8.1..izbrisao sam tvoj save,pa ne znam kako je bilo sa njim..
Uglavnom,bilo koji Lang da probam, isto se dešava.
iGO Israel je u pitanju, naravno pongo skin.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Sve je moguće ali ne vidim razlog zašto bi baš taj android pravio probleme.
Radi se o upozorenjima na kamere a ne o npr.instalaciji aplikacije ili o drugim stvarima gdje taj android pravi probleme
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Nisi odgovorio na ono naj bitnije.
Šta je sa ostalim podesavanjima da li i ostala podesavanja ne pamti ili samo ovo za speedcam.
I da pominjes Lang, šta je sa Voice koji koristiš.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Read audio road sign pamti,mislim da pamti i ostala podešavanja ..
Probao sa nevenom i danicom..
Tts nisam ali vjerojatno ne bi ni s njim radilo
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Postoji milion razloga zasto nece da pamti podesavanja, ali da selektivno neka pamti a neka ne, ne secam se da je bilo takvog problema.
Probaj poslednju aktuelnu verziju iGO_NextGen - 7 u 1 - SKOCKANE VERZIJE - ANDROID 21.12.2021 provereno radi.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Proradilo je,ne gube se postavke..hvala pera..
Malo sam gledao tvoju skockanu verziju iz aprila i uspoređivao je sa ovom iz decembra...sve skoro isto,isti data.zip.sys.txt,lang,voice,u ux dodato par fajlova,pongo" mrljo"
nešto sa onim njegovim skinom ali ne mogu da skontam razlog zašto se kod prijašnje verzije gube postavke a kod zadnje ostaju
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
795
iGO Pal v4
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
iGO_PAL_9.18.27.719974_v4.apk - Prilagodjen novijim uredjajima. Folder iGO_Pal ide na root memorije.
iGO_PAL_9.18.27.719974_v4_And.11+.apk - Prilagodjen novim zahtevima Androida 11/12 ali moze na bilo kojoj android verziji. iGO_Pal folder kopirati na putanju Android/data
iGO_Pal folder se ne brise prilikom deinstalacije. Mora rucno.

Novi je prevod i TTS.

Dodati mape i TOI
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.08.2011
Poruka
14
Ima li neko preporuku za verziju neku koja dobro radi na Zfold3,za sada jedino luna radi ,ali zakucava cesto,starije verzije ne fukcionisu,totalno zakucaju,a Igo Pal pokazuje neki error.
 
Natrag
Top