iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
25.03.2016
Poruka
50
iGO PAL 9.8.27.719974 - 15.nov.2017

7a312a9b9a1c.png


Ne trebaju licence.
Prilikom instaliranja aplikacija ekstrakuje sys.txt (make.sys) a ako koristite svoj sys.txt aplikacija nece ekstarkovati sys.txt (no.make.sys).
Aplikacija moze biti instalisana u foldere - iGO ili iGO_Pal bez promjene data_folder_name="iGO_Pal" u sys.txt.
Kopirajte iGO/iGO_Pal base folder u root sdCard.
Na nekim uredajima aplikacija moze biti instalisana i u root external sdCard.

app & data.zip & ux

***Hidden content cannot be quoted.***




Da li ima neka skockana verzija ove navigacije (sa novim mapama i ostalim sto je potrebno) da je isprobam . navigacija mi dosta koristi ali se tesko snalazim kada treba sam da je spakujem. uvek nesto pobrkam. hvala unapred svima koji imaju volju da pomognu
 
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
Učlanjen(a)
25.03.2016
Poruka
50

tu verziju trenutno koristim. nista nisam menjao samo sam dodao mape za jos nekoliko zemalja. imao sam malo problema sa ovom verzijum . mozda sam ja nesto zeznuo ,u svakom slucaju recimo na putu do negotina me je vise puta odvodila sa glavne na neke sporedne,kroz neka sela itd... zbog toga bih isprobao neku noviju verziju. jos da samo dodam ,koristim verziju za rootovane telefone
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.621
Aplikacija okačena pre pola h a ti već hoćeš skockanu verziju. Ne pretera li ga malo :)
P.S.
Da, ti si zeznuo stvar. Neznam koliko puta su me neki poznanici, ortaci isl cimali u fazonu - jao, vodi me gde ne treba i tako to. I uvek, ali uvek, kada sam pogledao ispadalo je da su uključivali i isključivali opcije onako kako im je to lepše zvučalo :D
Ne samo kod iGO-a, to se dešavalo i sa Garminom i TT-om. Kako tek "lepo" Garmin rutira kad zezneš stvar... možeš da pređeš 3796km umesto 236 :D
NHF...
...I ne, ne mogu znati šta si tačno zeznuo :), nisam vidovit a ni pokraj tvog uređaja.
Samo ću ti dati savet da pročitaš pažljivo kako se koja opcija zove i šta logički znači, kako se zove koji izbor puta (da li si isključio neki relevantni, kao što je autoput), da li si izabrao automobil ili pešaka kao prevozno sredstvo i da li si stavljao naseljena mesta kao međutačke.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.06.2010
Poruka
119
iGO PAL 9.8.27.719974 - 15.nov.2017

7a312a9b9a1c.png


Ne trebaju licence.
Prilikom instaliranja aplikacija ekstrakuje sys.txt (make.sys) a ako koristite svoj sys.txt aplikacija nece ekstarkovati sys.txt (no.make.sys).
Aplikacija moze biti instalisana u foldere - iGO ili iGO_Pal bez promjene data_folder_name="iGO_Pal" u sys.txt.
Kopirajte iGO/iGO_Pal base folder u root sdCard.
Na nekim uredajima aplikacija moze biti instalisana i u root external sdCard.

app & data.zip & ux

***Hidden content cannot be quoted.***
Aplikacija instalirana na dva uredaja, LG G3 i Huawei Y6II Compact. Na G3 posle prvg pokretanja izasao je Force Stop, dok na Huawei-u nije. Posle restarta ujredjala i na G3 se startovala normalno. Na oba uredjaja aplikacija radi veoma brzo i za par sekundi hvata satelite.
 
Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
204
Ja instalirao ispalo sve ok ubacio content folder..
radi sve cak i informacije o vremenu :)
sve ostalo fercera kako treba a jedva cekam analizu kolege navigasa :)
P.S. kako se zove zip fajl za semafore to mi bas nedostaje :)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
25.03.2016
Poruka
50
Aplikacija okačena pre pola h a ti već hoćeš skockanu verziju. Ne pretera li ga malo :)
P.S.
Da, ti si zeznuo stvar. Neznam koliko puta su me neki poznanici, ortaci isl cimali u fazonu - jao, vodi me gde ne treba i tako to. I uvek, ali uvek, kada sam pogledao ispadalo je da su uključivali i isključivali opcije onako kako im je to lepše zvučalo :D
Ne samo kod iGO-a, to se dešavalo i sa Garminom i TT-om. Kako tek "lepo" Garmin rutira kad zezneš stvar... možeš da pređeš 3796km umesto 236 :D
NHF...
...I ne, ne mogu znati šta si tačno zeznuo :), nisam vidovit a ni pokraj tvog uređaja.
Samo ću ti dati savet da pročitaš pažljivo kako se koja opcija zove i šta logički znači, kako se zove koji izbor puta (da li si isključio neki relevantni, kao što je autoput), da li si izabrao automobil ili pešaka kao prevozno sredstvo i da li si stavljao naseljena mesta kao međutačke.


jesam malo pozurio ,u svakom slucaju nisam mislio nista lose samo sam pitao. kako god , pogledao sam kod mene u opcijama za rutu stoji : tip puteva - sve ukljuceno osim makadam i putevi za terenska 4wd vozila , profil vozila - auto , rezim navigacije - voznja putem i nacin izracunavanja rute - najkraca ruta . mozda da pokusam sa najbrzom ili najlaksom . imas li neki savet . HVALA
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.621
Izdavač mapa? Rute se razlikuju za Here i TT.
Jesi li možda dodao hnr fajlove?
Da li ti je uključen online pristup i u funkciji?
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
jesam malo pozurio ,u svakom slucaju nisam mislio nista lose samo sam pitao. kako god , pogledao sam kod mene u opcijama za rutu stoji : tip puteva - sve ukljuceno osim makadam i putevi za terenska 4wd vozila , profil vozila - auto , rezim navigacije - voznja putem i nacin izracunavanja rute - najkraca ruta . mozda da pokusam sa najbrzom ili najlaksom . imas li neki savet . HVALA
Iz licnog iskustva i iskustva mnogih korisnika iGO navigacije govore da je zbog lose kategorizacije puteva u srbiji a i okruzenju jedino pametno resenje naj laksa ruta.
Naj kraca ili naj brza sigurno vode u problem.
Mnogo puta se delo da navigacija navede na makadam iako je u kategorijama puta iskljucen makadam samo zato sto je ruta bila podesena kao naj kraca ili naj brza.
 
Natrag
Top