iGO NextGen Navigacija

Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Android OS ograničenje!
Instalaciju zbog toga treba da radiš na internoj memoriji!
Sistemski fajl fstab treba da bude difoltni, tj. Podrazumevani disk za pisanje treba da bude interna memorija uređaja (kako god da se na tom uređaju ona zvala).

...ne razumeš šta i kako a što pre bi hteo da uspeš? ...onda izbaci sd karticu, otkači OTG disk ako je bio nakačen, uveri sa da nigde sem u korenom direktorijumu (rutu) nemaš [strike] duplirani[/strike] iGO* folder i uradi instalaciju iz početka.

Astal da blista bejbi!
Hvala drug
slažem se sa tobom u vezi prvog prijedloga ali ovo drugo,lupaš bezveze..
ovo ne bih komentarisao ...ne razumeš šta i kako a što pre bi hteo da uspeš?
kakve veze ima folder iGO sa iGO Navigation i sa njegovim folderom iGO_world
Hajde ekspertu reci mi zašto navigacija ne govori ništa nego samo preračunava
 
Učlanjen(a)
26.02.2017
Poruka
146
U reči iGO*, na način kako je napisana, simbol asterisk (*) menja sve simbole koji bi mogli da budu napisani na njegovom mestu pa to podrazumeva da sam u svom pisanju sadržao i iGO_World i svaku drugu kombinaciju iGO...


O&O

Astal da blista bejbi!
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
26.02.2017
Poruka
146
Muštuluk!

Bilo je puno traženja da se u iGO Nextgen implementira mogućnost slanja geopozicije iz Google Maps onako kako je to svojevremeno uradio djeman za Primo. E pa problem je rešen a o tome nas je obavestio Kobera71 za šta zaslužuje zahvalu. Naime, aplikacija "Send to Navigation" nam to omogućava. I ne samo to, ona kupi i šalje koordinate i iz mnogih drugih app poput vibera, vocapa itd.

Evo linka:

Kod:
[hide][URL]https://m.apkpure.com/send-to-navigation/com.vedmobile.sendtonavigation[/url][/hide]

Uputstvo nije potrebno jer je u samoj aplikaciji sve jako lepo objašnjeno, a što se tiče Nextgena, treba samo da kažem da će se učitana pozicija pojaviti kao poslednja u fejvoritima.

EDIT: Da, samopokretanje za sada radi na Israel, Gift, World i Basar dok za Avic piše da je podržan ali je to možda tačno samo za neki baš određeni packagename ...uostalom, probajte i na Avic, možda na vašoj verziji bude radilo.

Astal da blista bejbi!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.07.2011
Poruka
38
Kod:
https://1fichier.com/?z3ltp8v08k
Hvala Velika, na zalost koliko vidim nema mogucnost promena provajdera mapi ? Takodje licence koje dolaze Po defaultu nisu odgovarajuce :)
Takodje Jos jedna stvar Neko je jednom ostavio neki update aplikacije iz avgusta ako se secam dobro :) Hvala stvarno necu da budem nezahvalan, ubacio Sam neke licence is Israel varijante I radi
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
113
@skole
... da li si folder "com.nng.igoprimonextgen.javaclient" iz arhive, kopirao u "Android">"data" na SD kartici ? ... da li si pre prvog pokretanja aplikacije restartovao telefon ?

Nisam, folder "com.nng.igoprimonextgen.javaclient" iz arhive sam kopirao u root na SD kartici (razumeo sam da gore pomenuti folder treba prekopirati u root). Sada je sve ok, hvala puno anonymvs!
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
iGO PAL 9.8.27.719974 - 15.nov.2017

7a312a9b9a1c.png


Ne trebaju licence.
Prilikom instaliranja aplikacija ekstrakuje sys.txt (make.sys) a ako koristite svoj sys.txt aplikacija nece ekstarkovati sys.txt (no.make.sys).
Aplikacija moze biti instalisana u foldere - iGO ili iGO_Pal bez promjene data_folder_name="iGO_Pal" u sys.txt.
Kopirajte iGO/iGO_Pal base folder u root sdCard.
Na nekim uredajima aplikacija moze biti instalisana i u root external sdCard.

app & data.zip & ux

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Radi savrseno, jako brzo i stabilno na prvu. Pokazuje Speedcam, brz cold start, brzo računa rute. Prihvata ux iz drugih
navi.

Ima li kakav log sta je to novo kod ove verzije?

Meni se na prvu jako sviđa sto je jako brza u startu i iscitavanju rute. Naravno sve radi bez ijedne licence, mape su here 2017.q3 i tomtom predzadnje. Sve radi od prve.


P.S Ne vidim TMC i ponuda za obilazak guzve na autoputu. Ovaj drugi dio rjesi se ux samo tmc nisam siguran.

EDIT: Radi sve nakon dodatka
- tmc,
- tmc.online
- gps generic more

Sada sve radi u fullu.. Podrška za truck i obilasci na autoputu kao i TMC.

Jako lijepa i brza verzija.


Brisanjem gpsandmore_gsa nestaje.ovaj ruzni loading screen i naravno ikonica globusa iz cockpit koja nema funkciju.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top