iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
16.10.2013
Poruka
123
Pozdrav! imam na samsun galaxy j5 2015 instaliranu navigaciju iGO Primo NextGen Israel v9.18.27.658108 (Jun 15, 2016), kada promenim boju karte on posle nekoliko sekundi vrati na default! Probao sam da obrisem i sadrzaj foldera scheme ali se isto desava! Da li je mozda neko ima resenje za ovaj problem? HVALA!

Obrisi u ux weather od skina
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Možeš i da isključiš opciju promene neba/boje mape sa weather dodatkom
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
32
Pozdrav svima.
Bio sam neoprezan prilikom promene telefona i izgubio sam sys.txt. Reč je o verziji Igo_gift. Sada mi se dešava da se navigacija "pogubi" kada stanem na raskrsnici. Nisam uspeo da ponovo pronađem šta treba dopisati u sys.txt da se preciznije pozicionira na drumu. Ako neko zna i voljan je da pomogne... Unapred zahvalan :)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
Problem loseg pozicioniranja GPS-a javlja se kod svih verzija NextGen-a, i o tome se ovde dosta govorilo. Bilo je tu i tamo nekih pokusaja u smislu promena raznoraznih parametara, pa i nekih dodataka u samoj navigaciji, ali ni jedno resenje nije dalo zeljeni rezultat. Na zalost, to joj je najveca mana u odnosu na stariju verziju i za sada nema objasnjenja zasto se to desava. Jednostavno, prilikom zaustavljanja na semaforu ili raskrsnici ne moze da odredi trenutnu poziciju i pravac kretanja, i onda krece "ludovanje" i menjanje smera kretanja uz vec cuveno - "izracunati ponovo..."
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Ja sam stekao utisak da se ovo bezanje strelice dogaja samo kada telefon uhvati manji broj satelita, primera radi losi vremenski uslovi, losa konfiguracija terena ili kada nesto probam iz objekta, onda strelica bezi ko luda. Ovako je sve u redu barem se meni tako cini.
 
Učlanjen(a)
14.09.2010
Poruka
32
Ja sam imao taj problem ranije sa drugim verzijama, ali od kad sam instalirao Israel ( jun 15 2016) vise ga nemam. Mada nisam siguran da li je do njega ili do sys.txt , pošto sam i njega menjao u to vreme. Evo ti moj sys.txt pa probaj ako hoćeš.
 

Prilozi

  • sys.txt
    2,5 KB · Pregleda: 46
Natrag
Top