iGO NextGen Navigacija

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Pa probaj, samo ne znam zašto bi tako radilo. Onda će tražiti content folder u root-u ExtSD.

Hajde probaj ovako:

U Total Commander-u otvori ovo Root datotečnog sistema pa mnt
pa tamo nađi oznaku eksterne SD kartice.

Na telefonu mog deteta je to nešto tipa /mnt/m_externalmemory/ ili slično, pa upiši to u sys.txt kao android_secondary_root_path
 
Učlanjen(a)
16.10.2013
Poruka
123
Pa da,zato i pitam ovo za second path.
Probam ovo tvoje navečer.
A što se tiče skina,obrisao sam i reinstalirao i sad je ok,pamti postavke,jedino mi boju karte, koju god da odaberem,vrati na podrazumijevana dnevna(za dan).
 
Učlanjen(a)
16.10.2013
Poruka
123
Evo,sinoc sve izbrisao i instalirao ponovo i sad mi radi sa content na sd. Ne vidim neku razliku,ali ocito negdje postoji.
Sada sam primjetio da mi ne radi dem i ne mogu mijenjati boje mape.
Neka ideja za rješenje?
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Deder malo pojasni "ne radi dem".
U pregledu sadržaja je crven (neaktivan), ili ti se čini da ne vidiš brda i planine na mapi?
Screenshot_2016-11-11-11-49-14.png Screenshot_2016-11-11-11-49-44.png Screenshot_2016-11-11-11-49-50.png Screenshot_2016-11-11-11-52-40.png
Isto i za boje mapa?
 
Učlanjen(a)
16.10.2013
Poruka
123
Imam nasa 2005 u content/dem,ali ga uopce nemam u sadrzaju.Ne vidim brda i doline. Reljef mi je upaljen u postavkama.
Imas link za ovaj dem koji koristis?
A boje mapa,odaberem npr boje topografskih elevacija,vratim se na mapu navigacije i za par sekundi se boja vrati na default dnevnu. Znaci ne pamti mi odabir nego stalno vraca default.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
dem sam ti poslao, a za boje ... Da li koristiš neki custom skin (Pongo, Arimi default..) oni imaju neke fore za automatske boje karata, koje se menjaju u zavisnosti od vremenskih uslova, tako nešto. Ne znam. Nisam se bavio time.
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Sorry, ne koristim Pongo skin odavno.
Koristim zvaničnu NNG verziju iGO Navigation sa Google Play, na strani 147 imaš link. Probaj. Ako ti je baš stalo do Ponga, zameni originalni ux folder za Pongov, radiće i tako.
Samo par pitanja u vezi ove google play instalacije sa str 147. Nije mi najjasnije, išao sam na tu stranu i naravno skinuo arhivu ali mi nije najjasnije kako se tačno instalira. Vidim nekoliko apk fajlova, neki su u nextgen folderu a neki u Igo navigation folderu. Koji da koristim za instalaciju Sledeće pitanje, nakon instalacije da li mogu da koristim prodavnicuu okviru aplikacije ili mape i dalje ubacujem ručno? Da li su sve potrebne licence već upakovane u ove foldere?
 
Učlanjen(a)
16.10.2013
Poruka
123
a za boje ... Da li koristiš neki custom skin (Pongo, Arimi default..).....
Hvala za dem,samonga ubacim u content?
da pongo skin koristim.
 
Natrag
Top