iGO NextGen Navigacija

Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
E sad,koji skin skinuti i gdje ga smjestiti,kako instalirati? Vidim da ih ima u dodatcima,ali mi nije bas jasno kako dobiti skin.
Probaj Pongo skin
HTML:
https://cloud.mail.ru/public/rdbB/K7ezbE1Ui
Skines otpakujes zameni samo kompletan ux folder
(tvoj brises novi kopiras, ili sacuvas ako ces da vratis na or skin).
 
Učlanjen(a)
16.10.2013
Poruka
123
Super,skinuo skin i radi,ali mi ne pamti postavke. Znaci navigacija pamti postavke,ali skin ne.
I da li mogu sad sve kopirati na sd karticu i da radi?jer mi na mobu ponestaje memorije.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
To sto ne pamti podesavanja skina verovatno je potrebno obrisati save folder i ponovo konfigurisati i podesiti sve iz pocetka (samo obrises a po pokretanju igo napravi ponovo novi save folder).
Sto se tice nedostatka memorije ima dve solucije

1. Deo na sdcard (karte, poi, itd. sve ono sto je veliko) a deo na internu memoriju.
U sis se menja ;
[folders]
data_folder_name="iGO_Israel"
linked_root_list="/storage/emulated/0 /storage/MicroSD /extsd /storage/extsd0 /mnt/extsd0 /mnt/storage/extsd0 /external_sd0/mnt/sdcard/external_sd0 /mnt/external_sd0 /mnt/sdcard/external_sd /sdcard2 /sdcard /sdcard/sd /mnt/sdcard /mnt/sd /mnt /storage /mnt/extSdCard /mnt/external_sd /mnt/sdcard/external_sd /sdcard/external_sd /storage/extSdCard"
has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/storage/emulated/0/Addons"

Detaljno objasnjenje imas ovde:
@WOB je sve lepo objasnio korak po korak strana 102 post #1019 i strana 103 post #1021.

2. Druga po meni bolja ali malo i komplikovanija solucija je da rutujes telefon, instaliras xposed i odatle modul XinternalSD, onda igo moze kompletan na sd card kao i sve druge navigacje, aplikacije skoro sve podatke mozes da premestis na sd card i time bas stedis memoriju. U prvom slucaju stedis prostr samo na igo.

Alternativa
Na starijim verzijama os androida je moglo (stavis sve na internu memoriju podesis i onda sve prebacis na sd card, igo radi ali nece da cuva nova podesavanja) na novijim verzijama os androida naj cesce nece ni to.
 
Učlanjen(a)
05.02.2013
Poruka
3
Instalirao sam Israel na device storage i kad pokrenem dobijam grešku "Missing or incomplete folder /sdcard/iGO".

Dodao sam na SD folder iGO i stavio u njega /content i sve podfoldere sa mapama, poi... ali i dalje ista greška... Sve je lepo radilo na Android 5, ali sad posle restarta telefona na Android 6 ne mogu da ga nateram da radi :(
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
@okluz
Koji je uređaj u pitanju?

Možda interna memorija i SD kartica imaju "nestandardnu" putanju, koja nije navedena u listi u sys.txt
Instaliraj Total Commander, pa okači slike, da vidimo putanju
Screenshot_2016-11-08-17-47-18.png
 
Učlanjen(a)
16.10.2013
Poruka
123
lg stylus....putanja kartice je /storage/7EAF-6623. Prebacim tamo u addons/content sve osim lang i speedcam,u sys maknem ; u zadnja dva reda,stavim putanju za secondary rooth path="/storage/7EAF-6623/addons" i nece se pokrenuti. vratim sve na internu radi.
ocito nesto krivo radim a nije mi jasno sta.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Hajde probaj umesto addons da folder nazoveš drugačije, npr. igomape, pa upiši
secondary_root_path="/storage/7EAF-6623/igomape"
 
Natrag
Top