iGO NextGen Navigacija

Član
Učlanjen(a)
02.04.2012
Poruka
40
Za vocalizer, al kako da podesim Nevenu

Послато са Lenovo K50a40 уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
02.04.2012
Poruka
40
Jesam naravno :-D.
Stavio sam sliku zato sto u desnom uglu stoji da natpis da ne najavljuje ulice. Da vidim da nije tu neko resenje.

Послато са Lenovo K50a40 уз помоћ Тапатока
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Stoji, zato što Nevena kaže da skreneš levo, a ne levo u ulicu Pere Velimirovića.
Eto to znači da ne najavljuje nazive ulica.
A šta je tvoj "problem" konkretno?
 
Član
Učlanjen(a)
02.04.2012
Poruka
40
Moj problem je sto ne govori ni da skrenem levo. Obrisao sam save folder i konfigurisao ispocetka i primetio da nema ni pozdravne poruke kad izaberes jednu od njih, vec kad stisnem dugme za pojacavanje zvuka a odmah pre toga sam selektovao nevenu zacuje se poruka i cim se zavrsi zvuk opet prestane da radi tj dzabe opet stiskam tomu nema dok open ne stisnem tipku za zvuk

Послато са Lenovo K50a40 уз помоћ Тапатока
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Imao sam par slučajeva, kad klikneš, ne čuje se "srećan put i vozite pažljivo", ali kad klikneš ponovo, čuje se.
Imaš li ovo u sys.txt?

[android]
navigation_audio_stream=4
 
Učlanjen(a)
10.08.2012
Poruka
26
Osim što su "naši" dragi Arimi i Pongo objavili svoje skinove za BasarSoft verziju,


Arimi je ponudio i svoj apk, prilagođen za rad iGO Basar sa eksternim aplikacijama, kao i SkinChanger prilagođen za iGO_Basar data folder.

Paket sa ova dva skina i originalnim ux paketom kao trećom verzijom , plus apk i skin changer možete preuzeti (ako vas interesuje) ovde
HTML:
https://cloud.mail.ru/public/C1r9/rChPzeQdU

NAPOMENA: Arimi i Pongo skinovi su katastrofa spori

EDIT: 27.04.2016. novi Pongo skin paket i data.zip
SOTE="WOB, post: 1890487, member: 16686"]Osim što su "naši" dragi Arimi i Pongo objavili svoje skinove za BasarSoft verziju,


Arimi je ponudio i svoj apk, prilagođen za rad iGO Basar sa eksternim aplikacijama, kao i SkinChanger prilagođen za iGO_Basar data folder.

Paket sa ova dva skina i originalnim ux paketom kao trećom verzijom , plus apk i skin changer možete preuzeti (ako vas interesuje) ovde
HTML:
https://cloud.mail.ru/public/C1r9/rChPzeQdU

NAPOMENA: Arimi i Pongo skinovi su katastrofa spori

EDIT: 27.04.2016. novi Pongo skin paket i data.zip[/QUOQUOTE


Super radi ali u pongo skinu nemam uopste opciju da izaberem vozilo!
 
Poslednja izmena od urednika:

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Klikni Menu dole desno, pa Profil (poprsje) gore desno, pa strelicu na gore dole desno.
 
Natrag
Top