iGO NextGen Navigacija

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Dakle:

1. kopirate iGO_Avic (recimo da je to data folder) na root Default Write Diska, npre Internal Storage. Stavite samo mape i poi Srbije, ako nemate dovoljno mesta.
2. Instalirajte iGO preko APK fajla
3. Pokrenite iGO aplikaciju i proverite da li sve radi
4. Ako je sve OK, izađite iz aplikacije.
5. Na eksternoj SD kartici napravite folder, npraddons i u njemu folder content. Zatim u taj folder content PREMESTITE kompletan sadržaj folderacontent iz iGO_Avic, osim foldera lang ispeedcam. Oni moraju ostati u iGO_Avic/content.
6. U folderu iGO_Avic otvorite sys.txt nekim tekst editorom i nađite zapis iz prethodnog posta
7. Obrišite znak ; ispred poslednja dva reda, tako da dobijete
has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/storage/sdcard0/addons"
VAŽNO: ovo /storage/sdcard0/addons u potpunosti mora da odgovara putanji do vašegaddons foldera koji ste napravili. Bitno je da li su mala ili velika slova.

Tačnu putanju do foldera možete videti u malo kvalitetnijim File Managerima, npr. Total Commander.
8. Kada ste sve to podesili, snimite izmenjeni sys.txt
9. Sada možete da natrpate mape celog sveta u folder addons/content/map, jer imate mesta.
10. Pokrenite iGO i .....

To je to.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.02.2013
Poruka
56
iGO_NextGen 9.18.28.610238

android 4.0+


Work folder iGO_NextGen

Kod:
http://pastebin.com/FZ18Lqrt

raspakovati folder iGO_NextGen i kopirati na internu ili eksternu memoriju
unutra ima folder install
instaliraj apk i to je to.



karte
HERE 2015 Q3
TOM TOM 2015 Q3 (2015.09)

Skinuo ovo i radi ali...

Kako da menjam mape, ranije je bila opcija u programu, sad je nema.
 
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
Nije dovoljno otvoriti prvu stranicu ove teme, skinuti program i onda ne radi mi ovo, ne radi mi ono, ne mogu da instaliram, nece da mi pamti podesavanja, kako da menjam mape, itd... Mora da se procita tema! Vise puta je ovde ponovljeno, da mora instalacija da ide na memoriju telefona (zato ne pamti podesavanja ili izbacuje gresku prilikom ucitavanja), ili moze na eksternu memoriju, ali mora da se ispostuje odredjena procedura (i to je vise puta ovde receno i pojasnjeno), ali ne vredi, po sto puta sve mora da se ponavlja i objasnjava. Takodje, i sredjene verzije programa sa svim neophodnim dodacima su ovde kacene vise puta, samo se treba vratiti nekoliko stranica unazad i pronaci linkove.
Ovo nije namenjeno onim clanovima, koji prate temu, a imaju odredjeni problem, tu smo uvek da pomognemo, nego onim clanovima koji ne zele da je procitaju i pokusaju sami da pronadju uzrok problema, vec im je lakse da odmah kazu kako im nesto ne radi.
 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2013
Poruka
56
Nije dovoljno otvoriti prvu stranicu ove teme, skinuti program i onda ne radi mi ovo, ne radi mi ono, ne mogu da instaliram, nece da mi pamti podesavanja, kako da menjam mape, itd... Mora da se procita tema! Vise puta je ovde ponovljeno, da mora instalacija da ide na memoriju telefona (zato ne pamti podesavanja ili izbacuje gresku prilikom ucitavanja), ili moze na eksternu memoriju, ali mora da se ispostuje odredjena procedura (i to je vise puta ovde receno i pojasnjeno), ali ne vredi, po sto puta sve mora da se ponavlja i objasnjava. Takodje, i sredjene verzije programa sa svim neophodnim dodacima su ovde kacene vise puta, samo se treba vratiti nekoliko stranica unazad i pronaci linkove.
Ovo nije namenjeno onim clanovima, koji prate temu, a imaju odredjeni problem, tu smo uvek da pomognemo, nego onim clanovima koji ne zele da je procitaju i pokusaju sami da pronadju uzrok problema, vec im je lakse da odmah kazu kako im nesto ne radi.

Procitano od prve do poslednje. Sa dodatkom iz prethodnog posta pojavila se opcija, ali ne menja karte. Uvek ucita HERE mape bez obzira na moj izbor. Dakle navigacija radi, podesena prikazuje opcije ali ne ucitava TT mape. Nije da ne pamti nego ne ucita. Skinuta sredjena verzija sa prve strane.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Moja greška. Nisam pogledao sadržaj onog što si skinuo i instalirao.

Za odvojene foldere map i map_tt ti je potrebna posebna aplikacija MapChanger.

KOMPLIKOVANO!!!!

Za dodatkom koji sam postavio, i HERE i TT mape stavi u isti folder map.

Isto važi i za poi_TT, phoneme_TT, histspeed_TT i building_TT
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.02.2013
Poruka
56
Moja greška. Nisam pogledao sadržaj onog što si skinuo i instalirao.

Za odvojene foldere map i map_tt ti je potrebna posebna aplikacija MapChanger

Za dodatkom koji sam postavio, i HERE i TT mape stavi u isti folder map.

Isto važi i za poi_TT, phoneme_TT, histspeed_TT i building_TT

Nesto nece, daje mi da biram samo TT mape, HERE ne vidi i kaze da iGo nije instaliran. Putanja je podesena na /storage/sdcard0/iGO_NextGen/
Ako stavim /storage/sdcard1/iGO_NextGen/ ne vidi ni TT mape.
 
Natrag
Top