iGO NextGen Navigacija

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Eto.
Malo sam "doradio" ux folder.
Mislim, nisam ja ništa pravuo, samo sam dodao neke ux dodatke od ranije, koji su po mom mišljenju ok.
Takođe i ui_nextgen folder, sa audio snimcima za speedcam, o kojima se ovde pisalo. Već su bili postavljeni ovde na forumu, u okviru prethodne Google Play verzije.
 
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
86
iGO_Avic_9.18.28.624772

Kod:
http://www61.zippyshare.com/v/ASaBHItf/file.html

-Promjenjen naziv app
-Promjenjena ikonica
-Izmjena u sys.txt

[gps]
location_net=1
location_gps=1
background_navigation=1
gps_fix_ignores_num_satellites=1
min_valid_heading_speed=0
accept_position_at_precision_change=1
 
Učlanjen(a)
21.10.2013
Poruka
53
Učlanjen(a)
21.10.2013
Poruka
53
sto manje budzenja to bolje radi. nego jel ste primetili sledece. da ako vam na telefonu stoji high accuracy,da onda iako ima konstantnu vezu sa satelitom,povremeno izbaci izgubljen signal,na trenutak. kao da vuce podatke o lokaciji i sa mreze i onda koriguje,na 2g podesavanjima mreze mi se desavalo. 3g i 4g ne koristim. probao sam danas i to u rezimu bez rutiranja. barem se kod mene na nexusu desava.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Meni je na ACER E39 uvek na High Accuracy i nikada mi nije gubio signal. Na drugim modelima telefona mi se to dešavalo (Elephone P6i)
 
Učlanjen(a)
21.10.2013
Poruka
53
i jos jedna glupava stvar kod nextgena je sto gps prijemnik mora da se ukljuci iz podesavanja telefona,ne moze sa ekrana mape kao kod prima,koji odma odatle vodi u podesavanja. wob jesi li nasao resenje za tmc grcke?
 
Natrag
Top