iGO Luna Navigacija

Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
204
jel neko primetio da Srb mape nemaju u nazivima ulica čćđžš dok CG mape imaju u svojim mapama?
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2013
Poruka
116
instalirao sam Luna prije toga sam pobrisao u folderu "baseline" mape koje mi ne trebaju i kad sam je ukljucio od zemalja u okruzenju imam samo srb, ovo ostalo su samo "livade" tj i u pretragu kad udjem da trazim zemlju pa grad, sve redom kako je na igo israel, toga nema uoste, jedino mogu da odzumiram mapu i vidm srb i ulice a da ih nadjem ne moze ili ne uijem
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
@bolcas

Da li si ubacio i Basemap.gls, Basemap.glt.?
Jesi li skinuo svih 14 dijelova Serbia.xxx?
Za kreiranje ruta treba da imas i 4 fajla - EuropeEasy.gpr, EuropeEconomic.gpr, EuropeFastest.gpr i EuropeShortest.gpr.
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2013
Poruka
116
hvala na brzom odg ali nikako od posla da pogledam...
da imam sve to samo sto odredjene stavke stoje u "baseline" ali u nekim "podfolderima", ako to ne pravi problem? ovo prvo su "podfolderi", a onda ispod idu mape
 

Prilozi

  • Screenshot_20210705-171019_My_Files[1].jpg
    Screenshot_20210705-171019_My_Files[1].jpg
    35,1 KB · Pregleda: 27
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Jednostavno -
Mape, poi, building, hnr… su u potpuno novom formatu, i sve je smjesteno u jedan folder.

\iGO_Luna\content\mg\baseline.

Ti u mg\baseline imas ponovo folder mg.
A sta ti je u njemu?
Moze biti samo jedan mg\baseline.
global_cfg, lang, voice .... su u - iGO_Luna\content a ne u mg\baseline.

Evo kako treba da izgleda sadrzaj tih foldera -
iGO_Luna_content.pngiGO_Luna_conten_mg.pngiGO_Luna_content_mg_baseline.png
Sredi to malo
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2013
Poruka
116
ok, znaci poenta je da se sve sto mi treba i sto si me prije pitao imam ali da se nalazi u baselene bez bilo kakvih drugih foldera unutra?
svo sam ga "spakovao", radi! hvala

interesuje me da li u (kamionskom) modu da kazem radi perfektno ili ipak mi treba neka verzija Igo samo za tu varijantu
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
Ne postoji kamionski sadržaj za Lunu.
Koristi Izrael ili PAL.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.02.2013
Poruka
116
Pa znaci ona opcija sto imam na Luni "kamion" da odaberem, to nista ne znaci
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
795
jel neko primetio da Srb mape nemaju u nazivima ulica čćđžš dok CG mape imaju u svojim mapama?
Odavno od pre 4-5 godina. Here mape nemaju ( samo latinica) a TT imaju. HERE Srbija im posla skriptu za konverziju ali NNG je ne koristi. Koristili u jednoj-dve verzije mapa.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.02.2013
Poruka
116
Ne radi mi uopste glasovno navodjenje sve sto kaze je kad treba "rekalkulacija rute"...moze li mi ko pomoci
Ipak radi...sledeci put cu dobro "prostudirati" sve funkcije pa cu se onda zaliti
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top