iGO Luna Navigacija

Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.259
Nova verzija Pongo Luna Skina 26.11.2020
ispravljene greske, sitne korekcije od strane autora

Pongo Original 26.11.2020:

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Pongo Luna Skin-26.11.2020-MOD-SERBIAN:
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.259
Nova verzija Pongo Luna Skina - 08.12.2020
dodate nove opcije, dosta ispravljenih gresaka, PREPORUKA obrisati save i podesiti sve iz pocetka.

ORIGINAL:

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Pongo Luna Skin-08.12.2020-MOD-SERBIAN:
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5
Pozdrav dobri ljudi!
Kako da sklonim ove duple brojeve,i slova? Duze vreme mi to tako stoji,ali sad mi postaje zbog mnogo voznje po gradu,veoma iritantno!:(
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    22,5 KB · Pregleda: 69
  • 2.jpg
    2.jpg
    46 KB · Pregleda: 71
  • 3.jpg
    3.jpg
    67,5 KB · Pregleda: 60
Član
Učlanjen(a)
29.08.2009
Poruka
37
Pozdrav dobri ljudi!
Kako da sklonim ove duple brojeve,i slova? Duze vreme mi to tako stoji,ali sad mi postaje zbog mnogo voznje po gradu,veoma iritantno!:(
Nemoj da se nerviras - i pored vise stotina pokusaja nikada nisam uspeo da instaliram tu Lunu - a pregazio sam najbolju sto sam imao Next-Gen. Ali ima jos dobrih, pa odaberi...
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.259
Nemoj da se nerviras - i pored vise stotina pokusaja nikada nisam uspeo da instaliram tu Lunu - a pregazio sam najbolju sto sam imao Next-Gen. Ali ima jos dobrih, pa odaberi...
Pa nisi jer prvo moraš da shvatiš i napraviš razliku šta je NextGen sta Luna a šta skinovi i onda sve hoće, u takvim slučajevima se preporučuje neka SKOCKANA verzije a sa njima nema greške copy/paste/install za tolko može svako da se snađe.

E i da, ovde se radi o NextGen sa 4 godine starim verzijom Pongo skina a ne o Luni. Aman ljudi za 4 godine miliardu puta znate li šta sve može da se promeni u jednoj verziji a kamo li za 4 godine.
 
Član
Učlanjen(a)
29.08.2009
Poruka
37
Pa nisi jer prvo moraš da shvatiš i napraviš razliku šta je NextGen sta Luna a šta skinovi i onda sve hoće, u takvim slučajevima se preporučuje neka SKOCKANA verzije a sa njima nema greške copy/paste/install za tolko može svako da se snađe.

E i da, ovde se radi o NextGen sa 4 godine starim verzijom Pongo skina a ne o Luni. Aman ljudi za 4 godine miliardu puta znate li šta sve može da se promeni u jednoj verziji a kamo li za 4 godine.
Bas konkretno Lunu sam pokusao da instaliram na potpuno novi Samsung A31 i uvek isto ( kao pre) : -- aplikacija se prinudno zatvara-- , no nebitna mi je ja samo probam, tako povremeno ne ulazeci do daske u tematiku... Ima jos jako dobrih navigacija. Skockano je "smokvica" , ali nema,...
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.621
I uvek isto (kao pre), grešku (istu) praviš samo ti. Provereno na tom Samsungu Luna radi iz cuga.
Antivirus, Samsungov Cleaner, neki 3rd party, Play zaštišta, kartica formatirana kao produžeak interne... gomila mogućih razloga zašto kod tebe neće da funkcioniše.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.259
Luna je donela dosta novina vezano za grafiku brzinu rada i jos poneku pozitivnu stvar, ali je mnogo vise negativnih, od velicine sadrzaja content foldera, preko nedostatka bitnih funkcija (kao na primer Monitor Putovanja), pa sve do toga da je izuzetno zahtevna i komplikovana za diagnostiku problema jer i za najmanju sitnicu prijavljuje aplikacija je prinudno zaustavljena to jest za sve moguce i nemoguce greske ona prijavljuje aplikacija je prinudno zaustavljena.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.621
Luna, prava Luna, donela je stvarno dosta novina. Međutim, problemi koji nastaju nisu do nje.

Ovaj Izrael Luna, čedo Arimijevog tima, je hibrid.
Mutant nastao od prvobitnog izraela i ovog novog. Svi problemi proističu iz te kombinacije.

Inače, kako sam uklopio paket koji je po meni sasvim funkcionalan, a koji sam i okačio kao Srpsko izdanje, gde god sam ga instalirao nikakvog problema nije bilo.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.259
Pa i "moja" SKOCKANA Luna sa Pongo skinom koju sam postavio radi bez problema a i po komentarima u temi se moze to isto zakljuciti, mislio sam na nesto drugo.

U toku rada (izmena i dopuna) se stice utisak da je mnogo osetljiva na sitnice.
Na primer nesto sam menjao oko tastature i zaboravio da zatvorim navodnike Luna nece da se podigne ili na primer pravim neku dodatnu tipku u kokpitu i brzom meniju i zaboravim da unesem import "~/xxx.ui" i opet nece da se pokrene dok kod NextGen tog problema nema on guta sve samo nece da radi ta funkcija.

Uostalom sam si naveo 5-6 mogucih a ima ih na desetine potencialnih problema sa Lunom naravno na to sve se dodje i novi AndroidOS sa novim funkcijama i naravno dodemo do toga da se neko zali da je 100 puta probao da instalira i nece.

Meni konkretno na Luni smeta velicina content fajlova, nemogucnost izbora vise provajdera, i nedostatak nekih korisnih funkcija koje su bez ikakvog razloga izbacili.
 
Natrag
Top