iGO Luna Navigacija

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.655
Jok
Pongo skin za lunu je samo za nju,

Samo je lang fajl kompatibilan sa skinom i Lunom
 
Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
204
razumeo :) hvala Boki na objasnjenu i izvini na cimanju...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2009
Poruka
163
Da li za Lunu postoje neka posebna podešavanja kod instalacije na tablet ?
Israel fino radi na tabletu Samsung SM-T580, Lunu kada instaliram na tablet i pokrenem iskoči mi crn ekran i greška da je program prekinuo sa radom. Na telefonu ta instalacija Lune radi bez problema.
Da li da tražim repove foldera od Israela na tabletu (ako neke možda nisam obrisao) ili šta ?
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.655
Nema posebnih podešavanja, čak je aplikacija i lakša od standardnog nextgena
Samo, mora da bude u internoj memoriji i sve dozvole dodeljene (kod Samsunga uglavnom naknadno manuelno).
Moguće je i da moraš da očistiš tragove starog izraela (keš, device.nng...).
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Kod mene na redmi note 5 pro je luna teža od bilo kojeg nextgena,plus što se nešto čudno dešava
igo pal sam imao instaliran i bio je težak oko 43 mb..instalacijom lune,igo pal se povećao na 82.44 mb..luna je 107 mb.
Meni ovo izgleda nestvarno.kako je moguće da instalacijom jednog apk fajla povećate težinu drugog
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.655
Kada sam pomenuo težinu, nisam mislio na "gabarit" softvera.
Sadržaj kod Lune je dosta veći. Nije sam fajl mape, već prateći. Ima ih mnogo više.
Začudo, Luna je manje hardverski zahtevn ai tečnije funkcioniše iako je bilo očekivano suprotno.

Denise, nema nikakvog rezona. Takođe imam Pal odavno i Lunu na istom uređaju, ništa se nije promenilo.
Možda si ti slučajno iskopirao neki fajl u oba foldera.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.655
To ništa ne znači. Kako sistem računa veličinu...neću da ulazim u to. Mogao je sistemski apdejt da ti skroz promeni način.
Premeri foldere direktno, sa TTC ili X-Plorerom.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Ništa nije rađeno,apdejtovano..folderi i šta je u njima nemaju veze sa veličinom instalacije nekog apk fajla.
Vjerujem da nije ni do telefona nego do smiješne aplikacije imena igo luna..
Mogu instalirati svaki nextgen koji postoji.,ovo se neće desiti,samo ova glupava luna to čini.
Ne razumijem kako ništa ne znači..sistem igo pal računa 42.6 mb kad nema lune instalirane,ne može se to popeti na preko 82 mb kad lunu instaliraš,ili lunu bez igo pal koja je
teška oko 65 mb a kad dodaš igo pal,težina ode na 106 mb...znači u oba slučaja nekih 40 mb se tu prikači
Ovakve stvari nisu normalne,ova aplikacija nije normalna..
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.655
Ja ne vidim da je neko uperio pušku u tebe i prisiljava te da koristiš Lunu
Deinstaliraj je, pobriši sve od iGO-a i mirna bačka

Ostale tvoje izjave i "znanje", neću kometarisati
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top