iGO Luna Navigacija

Član
Učlanjen(a)
20.04.2013
Poruka
45
Imam čvrst utisak da nam se fudolino javlja iz Nemačke il Italije...:) Slični problemi postoje i u Britaniji i još nekim državama.
Hajde lepo pogledaj koju ti poruku javlja tvoj brozer. Ako je poruka da link "ne radi" ja ću da pojedem svoj monitor.

Nakon što lepo pročitaš i razumeš, daću ti "tip"
VPN
Opera brozer najlakše
403 Forbidden
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
A to od kada sam ja učio engleski znači - ZABRANJEN

Kao što sam i napisao, ne javljaš se iz Srbije već neke od pomenutih država. Rešenje imaš pod spojlerom u mom prethodnom postu.

Što si i sam mogao da nađeš guglanjem.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
Silver_Skin_for_New_Israel(Luna)+V2.3 Frontzosd and Alain

Skin je za verziju - iGO_Luna_9.35.2.153810 Ovdje


U folderu - iGO_Luna - postojeci folder - ux - zamijeniti sa ovim u prilogu.
Takoder imate u prilogu data.zip i sys.txt.

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
204
pregazio sam fajlove u Igo_luna folderu(full verzija od 2. maja) i nakon prebacivanja fajlova nece da mi pokrene Igo Luna,u pitanju je poco f1 sa miui 12.
ima jos neko ovakav problem?
 
Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
204
evo ova 2 foldera i 2 fajla samo copaly/paste i overwrite
d3cf938a8d1438175ae7be536faf7e72.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
Ček, da vidim, javlja mi se.... AMAN.
Ne bi te ubilo da daš poimenice, precizno, šta, kako... ČIME SI IH PREGAZIO? Koji su to "full fajlovi iz maja"?
 
Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
204
izvinjavam se Bocky nije majska ne ova verzija iz posta 6
"02.07.2020. Novo kreirani paket
Sa poslednjim dostupnim mapama, korigovanim i prilagođenim ux-evima i (korisnim) dodacima"
unzipovao sam kompletni folder Igo_luna na internu i pokrenuo i radila je,a onda sam iz perinog pongo dodatka unzipovao dva foldera,data i sys i pokrenuo al nije hteo da pokrene...mozda jer sam na miui-u.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
Hmmm. Kada pokušavaš da pregaziš fajlove kod telefona, često umeju da se jave čudni efekti. Meni lično nekoliko puta na raznim uređajima.
Iako je u pitanju na prvi pogled isti sadržaj, ne mora da bude. Možda su neki fajlovi duplirani/preimenovani...
Zato je pouzdanija varijanta da izbrišeš i staviš novi. A ako si ga već skidao, zar ti nije bilo lakše da staviš ceo?
Dodatno, Luna je jako osetljiva na bilo kakvu promenu. Poželjno je obrisati save folder kod krupnijih izmena.

Ali najbitnije, ako sam te dobro skapirao - dodao si deo PONGO skina? Koji uopšte nije namenjen Luni :D
Pongo Luna skin još uvek nije nigde objavljen. Postoji, u beta fazi je ali ga nećeš još naći :)
 
Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
204
e ovo sam skinuo i sa njim pregazio fajlove u Igo_luna folder,mada pise lang kompatibilan sa pongo-luna
71d68769b9bd1aabf48caa44f8386457.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Natrag
Top