Idete li u muzeje?

Posecujete li muzeje/izlozhbe?

  • Da, redovito..

    Votes: 1 20,0%
  • Povremeno..

    Votes: 3 60,0%
  • Samo kad čujem da je neka zanimljiva izložba..

    Votes: 0 0,0%
  • Samo kad sam u poseti nekom drugom gradu..

    Votes: 1 20,0%
  • Pih, ko je vidio kulturno se uzdizati po muzejima..

    Votes: 0 0,0%
  • Ne, to je bacanje para..

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    5
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Idete li i koliko često u muzeje? posecujete li izložbe? koliko Vas sve to interesuje?:)
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Ni ja ne idem često,povremeno,ali volim iči u muzej i na izložbe.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Idem povremeno. Kad čujem za izložbu koja me zanima. Mada mi se desi i da šetam gradom, prođem pored galerije i uđem (i kad ne pada kiša :)).
Imam jednu anegdotu vezanu za tako nešto. Desilo mi se pre jedno 15-tak godina, ako ne i više. Vraćala sam se sa neke svirke u KST-u i na putu ka Trgu Republike, negde oko 02h po ponoći, prolazila pored JAT-ove ekspoziture kod crkve Sv.Marka. Elem, kroz relativno slabo osvetljen izlog, u hodniku iza pulta, spazila sam na zidu sliku svog omiljenog slikara Cileta Marinkovića. I sad, kako da je bolje vidim, pošto je i pult delimično zaklanja?! Pogledam malo oko sebe, vidim nema nikoga, i počnem da skakućem ispred izloga, pokušavajući da je bolje vidim. Da me je neko video šta radim, verovatno mu ništa ne bi bilo jasno. Ali eto, umetnost nađe način da dođe do onih kojima je i namenjena...
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
2
Ja bih volela da mozemo i vise da idemo u muzeje, al nazalost, vidite kakvo je stanje u nasoj kulturi i vidite sta se desava sa Narodnim m. tako da... Pitanje je kad cemo moci da vidimo sve ono sto ovaj muzej ima da ponudi...
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Samo kad sam u poseti nekom drugom gradu..U ovom Valjevskom godinama se ništa nemenja.
 
Natrag
Top