HTC wildfire - zvuk za dolazne poruke

Član
Učlanjen(a)
16.03.2010
Poruka
24
Kako da postavim melodiju - zvuk ( ne sistemski zvuk ) kao signal za dolaznu poruku?
 
Član
Učlanjen(a)
26.12.2009
Poruka
15
Na kartici napravis folder Media, i u njemu napravis sledece foldere:



Alarms
Notification
Ringtones
Ui


i u njih ubacujes melodije u Mp3 formatu.

Za muziku, na kartici kreiraj folder Music.
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
90
postoje jos neki sitni programi tipa ringroid sa kojima mozes i da seckas muziku i postavljas ton koji hoces ;)
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
2.173
Imam problem sa jačinom zvuka za dolazne poruke. Od skoro nikako ne mogu da pojačam zvuk za dolaznu poruku.
 
Učlanjen(a)
29.04.2014
Poruka
5
To je meni bilo na HTC Desire S, kada sam rutovao telefon i ubacio cyanogenmod 7.2. Mnogo mi je tisi postao zvuk za poruke (cak i kad je pojacan zvucnik do kraja), pa cak i ringtone slabiji nego na originalnom ROM-u. Medjutim jednostavno sam preko zedge aplikacije skinuo melodije koje su same po sebi jace, i sad se cuje odlicno. (Ringtone mi je muzika iz serije Otvorena vrata, a i notifikacioni zvuk dolazeceg sms-a sam preuzeo preko ove aplikacije i dosta je jaci nego pre). Mozes da pokusas to.
Mene zanima kako da iskljucim zvuk, kada skidam neku aplikaciju sa google play-a ili prebacujem nesto sa kompa na telefon i obrnuto, non - stop mi se cuje zvuk kao kad stize poruka (osim u silent profilu)? To mi se desilo od kad sam ubacio CM7. Ne mogu nigde da nadjem podesavanje za ovo, a necu da vracam originalni ROM, zato sto mi telefon 50 puta bolje radi sa CM7.
Ako neko zna, bio bih jako zahvalan.
POZDRAV :)
 
Natrag
Top