Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

HTC wildfire - zvuk za dolazne poruke

• Začetnik teme mali bole
  • Datum pokretanja
mali bole

mali bole

Član
Kako da postavim melodiju - zvuk ( ne sistemski zvuk ) kao signal za dolaznu poruku?

L

lucidni

Član
Na kartici napravis folder Media, i u njemu napravis sledece foldere:

Alarms
Notification
Ringtones
Ui

i u njih ubacujes melodije u Mp3 formatu.

Za muziku, na kartici kreiraj folder Music.

provokator

provokator

Član
postoje jos neki sitni programi tipa ringroid sa kojima mozes i da seckas muziku i postavljas ton koji hoces ;)

B

bobanab

Član
meni i dalje ne moze,samo mi one fabricke pokazuje

mikissimke

mikissimke

VIP IPTV
Imam problem sa jačinom zvuka za dolazne poruke. Od skoro nikako ne mogu da pojačam zvuk za dolaznu poruku.

strasnihogar

strasnihogar

To je meni bilo na HTC Desire S, kada sam rutovao telefon i ubacio cyanogenmod 7.2. Mnogo mi je tisi postao zvuk za poruke (cak i kad je pojacan zvucnik do kraja), pa cak i ringtone slabiji nego na originalnom ROM-u. Medjutim jednostavno sam preko zedge aplikacije skinuo melodije koje su same po sebi jace, i sad se cuje odlicno. (Ringtone mi je muzika iz serije Otvorena vrata, a i notifikacioni zvuk dolazeceg sms-a sam preuzeo preko ove aplikacije i dosta je jaci nego pre). Mozes da pokusas to.
Mene zanima kako da iskljucim zvuk, kada skidam neku aplikaciju sa google play-a ili prebacujem nesto sa kompa na telefon i obrnuto, non - stop mi se cuje zvuk kao kad stize poruka (osim u silent profilu)? To mi se desilo od kad sam ubacio CM7. Ne mogu nigde da nadjem podesavanje za ovo, a necu da vracam originalni ROM, zato sto mi telefon 50 puta bolje radi sa CM7.
Ako neko zna, bio bih jako zahvalan.
POZDRAV :)