Hitno... Napajanje 580w

Član
Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
83
Ljudi treba mi pomoc.. o napajanju Tronije 580w mogu da ga zamenim za neku kompomentu al ne znam nista o ovom napajanju niti sam cuo za njega.. pa jer neko zna nesto o ovome ? Hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Ljudi treba mi pomoc.. o napajanju Tronije 580w mogu da ga zamenim za neku kompomentu al ne znam nista o ovom napajanju niti sam cuo za njega.. pa jer neko zna nesto o ovome ? Hvala unapred

Koliko sam ja uspeo malo da nadjem napajanje je nemacke proizvodnje
izaslo je oko 2009 godine!
Cena mu je oko 30-40e polovno!

Kuler : 140 mm
Grane:
3.3V/15A
5V/32A
12V/28A
-12V/2A
5VSB/2A
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Vredi upravo oko 3000 dinara ako je u odlicnom stanju. Kod nas ga cene vise od realne cene, otprilike kao krs golf-ove - jer su nemacki. Tronje inace nije narocito cenjena marka i bije ih glas da njihova napajanja uvek isporucuju manju snagu od deklarisane. Za korak su ispred noname napajanja i za korak iza ozbiljnih brendiranih.
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
Ljudi treba mi pomoc.. o napajanju Tronije 580w mogu da ga zamenim za neku kompomentu al ne znam nista o ovom napajanju niti sam cuo za njega.. pa jer neko zna nesto o ovome ? Hvala unapred
tebra, savet jedan samo. mom ujaku sam pre nekako ubacio to napajanje (taj proizvodjac) samo 500 W, i ne moze da gura sledecu konfiguraciju. amd fx4100, grafa je amd radeon hd 6570, 320 je hard i ploca je asus m5a78l-m/usb3, ima jedan citac kartica i jedan cd-rom. ISKRENO NE BIH GA UZEO. PRE BIH UZEO LC-POWER STO SAM MU I UZEO POSLE. RAZMISLI DOBRO. TO JE MOJ SAVET. POzZ
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
83
Pa jer ti sto prodaju novo mi ne nude zamenu... zbog toga jedino. Inace odustao sam od kupovine opet i sam sam tek skoro cuo da postoji ta marka uopste. :) Razmisljao sam se i ja o lc dosta njih pazare to napajanje..
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
Meni je LC Power trajalo tacno mesec dana od isteka garancije :D 2 godine i jedan mesec...
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Napajanje koje izgura celu garanciju je hvale vredno. Prosle godine sam otisao u radnju i kupio 3 noname napajanja za musterije koje su htele jeftino da prodju. Nijedno od njih nije izdrzalo ni 24 sata koliko su konfiguracije bile kod mene. Sva 3 su bila 500W, dva Intex-ova a trece ne mogu da se setim. Da nemam UPS sa stabilizatorom posumnjao bih da mi struja u lokalu ne valja. Nisam ih cak ni reklamirao, jos uvek ih imam negde. Srednja klasa (a LC-Power je upravo to) je idealno resenje ako nemate visak para u dzepovima za neki Corsair, Antec i slicno.
 
Natrag
Top