Hitna pomoc potrebna.

MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
Meni boje deluju normalno, sto znaci da mozda je do podesavanja monitora ili color managment-a.
Probaj da uklonis novi dravjer, pa pocisti iz safe mode- sa ovim:
Kod:
http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html
Pa onda ponovo instaliraj novi drajver.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Instalirao sam najnovije drajvere od graficke AMD Radeon HD 6310 Graphics i sada mi je ovakva slika...
Krk..krk..blur...rape fonts...Desanka Sakic, exesizes...
Pa cekaj, sta je bilo na kraju, resi li problem, obicno ljudi resili... il ne, kazu sta je bilo, da ne ostane post nedokrnjen.
 
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.826
vratio sam na stare drajvere , sada mi youtube na 1080p sjecka ali nije bitno
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Jel secka u svim browserima, idi desni klik na snimak, pa u opcijama manipuliraj malo sa baferom i hardverskom akceleracijom. Pogledaj u task manageru da ti neki proces ne krade snagu procesora...poteraj neki Junkware kliner.
 
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.826
koristim Pale Moon browser i html5 mi je ukljucen tako da ne moze pustiti bolji snimak od 720p
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Pa jes, neke stvari zavise i od same brzine interneta, koje ti je obezbedio provajder, jel ako je brzina zadovoljavajuca ne bi trebalo da secka, a ako secka, onda nesto nije podeseno kako treba. Svi postojeci browseri u svojim podesavanjima imaju tajna doterivanja konfiguracije za broj konekcija, bar ovi standardni, za taj tvoj browser nikad nisam ni cuo. Moz na tamo da probas neki drugi pregledac, ej, ako imas bezican net, mozda te dere neki komsija, mislim ono aircrack i slicno.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
A to li je mali vragolane, e pa onda treba biti zadovoljan postojecom situacijom, sto je dzabe i Bogu je drago. Jedan moj prijatelj naso neki program sto spaja vise internet konekcija od jednom i sad ima brze nego neki provajderi, a mi se zlopatimo sa ovim predratnim, sta ces, znanje ti je Bog,.. ajd zdravo, bitno je da si osnovni problem resio, kolko...tolko.
 
Natrag
Top