Hitna pomoc potrebna.

Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
hihihh.....600 pregleda za dobar sat vremena.....i meni nije jasna tako velika cifra za kratko vreme.....mora da se obratomjer pokvario......:beee:
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Ne znam kakva je situacija u ostalim delovima foruma, jel se secas Kublaj kad se server jednom bese pokvario i ti preko noci dobi 30 000 iljadarke, mogu samo da zamislim kolko si srecan bio.
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
hihihh.....600 pregleda za dobar sat vremena.....i meni nije jasna tako velika cifra za kratko vreme.....mora da se obratomjer pokvario......:beee:

Bogami ste vas dvojica veliki pesimisti bez imalo vere u ljude :)

nema taj roaming folder

Ziga, na Xp-u je to ovaj folder:

C:/documents and settings/USERNAME/application data

Ali verujem da neces lako utvrditi gde se izgubilo onih 3GB. Oni su ili u Program files ili u gore navedenom folderu (najverovatnije) ali morao bi znati uobicajene velicine podfoldera sto verovatno nije realno. Ono sto je najbitnije je da ti PC radi normalno.

Ne znam kakva je situacija u ostalim delovima foruma, jel se secas Kublaj kad se server jednom bese pokvario i ti preko noci dobi 30 000 iljadarke, mogu samo da zamislim kolko si srecan bio.

Sta sam to propustio? Znaci i toga ima :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Da pripomognem malo :D kazes ubacio si ccleaner pro, verovatno pirate verzija koja ima neki bug za wipe free space...ccleaner ima tu opciju ali ne bi trebalo da se automatski ukljuci...tako da probaj do kraja da pustis taj wipe, sto se bude blizilo kraju imaces sve manje mesta na disku ali ce onda kad zavrsi sve vratiti
 
Učlanjen(a)
31.05.2014
Poruka
278
mislio sam za one preglede

Ziga, na Xp-u je to ovaj folder:

C:/documents and settings/USERNAME/application data

Ali verujem da neces lako utvrditi gde se izgubilo onih 3GB. Oni su ili u Program files ili u gore navedenom folderu (najverovatnije) ali morao bi znati uobicajene velicine podfoldera sto verovatno nije realno. Ono sto je najbitnije je da ti PC radi normalno.
tu si u pravu

Da pripomognem malo :D kazes ubacio si ccleaner pro, verovatno pirate verzija koja ima neki bug za wipe free space...ccleaner ima tu opciju ali ne bi trebalo da se automatski ukljuci...tako da probaj do kraja da pustis taj wipe, sto se bude blizilo kraju imaces sve manje mesta na disku ali ce onda kad zavrsi sve vratiti
znaci da ga brisem

ne znam dal je pirat alli znam da sam ga skino u raru instalirao i imao sam notepad fajl sa sifrom,nije imao crack

bio je neki lang file unutra...nema veze sad sam ga doradio sa uninstalom.bio je trial ali lep
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Sta sam to propustio? Znaci i toga ima :)
Ma jok, nego se lepo sala slozila u nizu, reko bih da problem sa pocetka teme treba bar da prenoci, jer nema nista od pravog odgovora, imajuci u vidu da nismo ni locirali tacan problem, al nastavite slobodno, ja mora nesto da vidim ovamo.
 
Natrag
Top