HDD Problem S.O.S

Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Brt ako oces pomozi daj savet ko i ovi ljudi pre tebe a ne pametovati, tu smo da diskutujemo i nagadjamo i pomazemo jedni drugima da imam love svako malo menjat komponente i racunare uradio bi to odavno, ne bi se baktao po forumima da sam resim problem i ajde ne javljaj se molim te ako neces da pomognes nego da hejtujes samo!...napisao sam sve sto nagadjam i ljudi su mi dali normalne savete za razliku od tebe koji se pravis pametan! PA DA ZNAM I JA ZA SERVIS , NAJBOLJE JE NORMALNO UZET NOV KOMP OD 1000Eura...bezi bre tamo!
Probaj zameni napajanje sa recimo optikom ako je imas.Ne znam koje ti je napajanje i koliko grana za napajanje hardvera imas.Ako nemas slobodnu granu napajanja,kupi onaj adapter Molex sa sata na 2 sataIli ako imas ATA granu,onda sa ATA na 2 SATA
 
Učlanjen(a)
31.01.2015
Poruka
92
Napojna ne valja
Probaj zameni napajanje sa recimo optikom ako je imas.Ne znam koje ti je napajanje i koliko grana za napajanje hardvera imas.Ako nemas slobodnu granu napajanja,kupi onaj adapter Molex sa sata na 2 sataIli ako imas ATA granu,onda sa ATA na 2 SATA

Da pokusacu najverovatnije to ili kablovi kao sto rekoh, od uticnice do nap. negde gube kont., jer pre kad je nosen u servise "krali" su mi kao i svima RAM i stavljali najgore kineske napojne, to sam posle tek video, verovatno ste u pravu.
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
460
Izvini što ti šaljem odgovor sa skoro tri nedelje zakašnjenja. Imao sam poprilično obaveza te nisam ranije postigao.

Brt ako oces pomozi daj savet ko i ovi ljudi pre tebe a ne pametovati
Koji ljudi pre mene? Pre mene si dobio samo jedan post od samo jednog čoveka. Uzgred, pretpostavka u tom postu je toliko ezoterična da je skoro nemoguća.
Sa druge strane, ako se ne razumeš u problematiku o kojoj pišeš i stoga tražiš savet/pomoć, kako tada možeš da procenjuješ da li su saveti koje si dobio dobri ili "pametovanje"?

... da imam love svako malo menjat komponente i racunare uradio bi to odavno, ne bi se baktao po forumima da sam resim problem...
Da li si u mogućnosti ili nisi da platiš servis, to niko sa ove "druge strane" ne može znati dok to sam ne kažeš. To si trebao da kažeš na vreme, tj. već posle prvog spominjanja servisa, a ne posle drugog (i još na takav način?!), te bi cela rasprava verovatno krenula u nekom drugom smeru.

i ajde ne javljaj se molim te ako neces da pomognes nego da hejtujes samo!...napisao sam sve sto nagadjam i ljudi su mi dali normalne savete za razliku od tebe koji se pravis pametan! PA DA ZNAM I JA ZA SERVIS , NAJBOLJE JE NORMALNO UZET NOV KOMP OD 1000Eura...bezi bre tamo!
Ovaj deo tvoje poruke je dovoljno rečit sam (p)o sebi, te ga stoga nema potrebe komentarisati.
 
Natrag
Top