Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
07.10.2011
Poruka
164
Ako ti pare nisu problem bolje uzmi Noctua NH-D14 ili Scythe SCMN-2000 MINE 2,od ta dva tesko da ces naci nesto efikasnije i tise...
 
Član
Učlanjen(a)
22.02.2012
Poruka
4
Problem sa baterijom na lap topu ???

Lap top je MSI i star je oko godinu dana , Windows 7 prijavljuje da nevidi bateriju ?! Cim se punjac iskljuci laptop se gasi ?! Bateriju sam vadio is svog lezista i vratio opet misleci da su u pitanju kontakti , ali je i dalje je ista situacija ?! Dal je neko imao ovakav slucaj i dal zna sta je u pitanju ?! Unapred se zahvaljujem . SRLEFLOJD .
 
LEGEND
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
9.187
Lap top je MSI i star je oko godinu dana , Windows 7 prijavljuje da nevidi bateriju ?! Cim se punjac iskljuci laptop se gasi ?! Bateriju sam vadio is svog lezista i vratio opet misleci da su u pitanju kontakti , ali je i dalje je ista situacija ?! Dal je neko imao ovakav slucaj i dal zna sta je u pitanju ?! Unapred se zahvaljujem . SRLEFLOJD .
Instaliraj Batery care ....pa vidi što će ti predloženi software pokazati.
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Preporucujem ti CREATIVE ili Yamaha,ali prvenstveno zavisi st trazis od karte
tj kvalitet zvuka,ako nisi previse zahtevan uzmi najjeftiniji Genius
 
Član
Učlanjen(a)
12.08.2010
Poruka
2
Iszkustvo sa grafickom karticom

Planiram da narucim laptop sa grafickom kartom AMD Radeon™ HD 6540G2 Dual (1 GB namenske memorije) pa me zanima da li je neko vec ima ili ako se neko bolje razume da mi napise kakva je i da li moze da gura npr pes12 i tako te igrice?
 
Član
Učlanjen(a)
12.08.2010
Poruka
2
Ostale komponente su: Procesor: AMD Quad-Core procesor A6-3420M APU (2.4 / 1.5 GHz) ,Memorija: 6,144 (4,096 + 2,048) MB , hard 640gb.
 
Član
Učlanjen(a)
27.05.2012
Poruka
2
Stalak za Laptop

Potreban mi je savet u vezi kupovine stalka za laptop, pošto radim duže na računaru, a neugodno mi je da ga drzim na stolu, a opet mi je i neugodno da ga držim na kolenima (leđa mi utrnu). U principu, poželjno je da stalak stoji na zemlji, da nije onaj što se stavlja na sto. Dal neko zna de ima da se kupi i koji bi ste mi stalak mogli preporučiti? I kako ste zadovoljni? Bitno je da je stabilan i da ne zauzima puno prostora. Gledao sam neke modele, ali ... manje više sve što bi mi odgovaralo je papreno skupo. Dakle i cenovno da bude negde ispod 100 evra.
 
Član
Učlanjen(a)
04.02.2011
Poruka
37
directx 11 shader 5.0 ima da nosi sve nove igre samo obrati paznju trebace ti jedan dobar kuler za taj laptop da ga stavis ispod posto se mnogo greju!POZZZ
 
Natrag
Top