Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
04.02.2011
Poruka
37
moguce da je problem u biosu posto neki biosi imaju opciju za usb ili ps2 tastaturu i misa i ako nije dobro podeseno moze da stvara jos neke probleme tipa poruka keyboard is locked-unlock the key itd..
 
Član
Učlanjen(a)
04.02.2011
Poruka
37
probaj u control panelu na ad new hardware pa ti mozda izbaci da instaliras ponovo kameru... idi na my computer properties hardware device menager pa vidi da li prijavljuje kameru!
 
Član
Učlanjen(a)
04.02.2011
Poruka
37
ovi beli slotovi su ti pci sluze za zvucne,tv,mrezne(bezicne) pa cak postoje i graficke kartice u pci izvedbi ako ti rikne pci-express ili agp slot zavisi koji imas na maticnoj!
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Mislim da se može naći PVC sklopivi stalak, i da uopšte nisu skupi. Dok si za kompom, rasklopiš ga i i radiš, a kada završiš, sklopiš i skloniš u stranu.

41i8RaFnraL._SL500_AA300_.jpg

 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
moguce da je problem u biosu posto neki biosi imaju opciju za usb ili ps2 tastaturu i misa i ako nije dobro podeseno moze da stvara jos neke probleme tipa poruka keyboard is locked-unlock the key itd..

komp je prilicno nov tako da su male sanse da je problem sa biosom, ono sto moze biti da si slucajno zakacio kabal od tastature pa poremetio ili na tastaturi spojeve ili na maticnoj ploci, drugo sto moze predstavljati problem jeste sam sistem, mozes pokusati rijesiti problem sa tuneup programom
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
da bi se najbolje uvjerio, pozajmi neciju tastaturu sa istim kopcanjem i tako ces biti siguran, i naravno, nemoj da ti padne na pamet da tastaturu ukopcavas ili iskopcavas dok komp radi osim ako nije usb tastatura
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
142
Moze biti ako nije originalan adapter(da ne sirim pricu) i takodje moze biti da je iglica gde ulazi kabl adaptera pomerena,pa jos da na tom istom mestu postoji problem veze sa maticnom plocom.....ovo su moja iskustva
 
Član
Učlanjen(a)
27.05.2012
Poruka
2
Hvala u svakom slučaju, ali kupio sam već putem jedne internet prodavnice. I moram reći da je stvar fenomenalna i nije uopšte skup 2990 dinara plus poštarina.
ltstand1b-500x500.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
22.03.2012
Poruka
47
Asus p5rd2-tvm/s

Dobar dan svima, imam problem sa navedenom maticnom. Kad se skroz resetuje(vreme,opcije,..) lepo radi a posle restarta ili ukljucivanja poce neprestano da pisti. Da li mozete da mi kazete u cemu je problem? Hvala unapred
 
Natrag
Top