Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Učlanjen(a)
05.08.2009
Poruka
61
Najlepse vas molim za pomoc jako mi je vazno

Najlepse vas molim da procitate i pogledate tekst na slici koji sam napiso i dami pomognete ako ej ikako moguce ,
bio bih vam zaista beskrajno zahvalan.


Pozdav svim ljdima dobre volje zeli vam vas
Prince Kassad

TA TA BAS TA.jpg
 

Prilozi

  • TA TA BAS TA.jpg
    TA TA BAS TA.jpg
    102,1 KB · Pregleda: 102
Učlanjen(a)
24.12.2010
Poruka
7
North bridge

Zanima me koja je podnosljiva temperatura NB posto kod mene ide i do 80c.i ako neko zna kako da deaktiviram onboard video card. ploca je MSI 880GMS-E35
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2011
Poruka
164
To ti je dosta velika temperatura i bilo bi dobro da sto pre stavis neki bolji hladnjak da ti ne bi otisao ceo cip mozes i na postojeci da stavis neki mali kuler,mozes ga naci u svakom kulturnijem shopu,a sto se tice integruse to ne moras nista da iskljucujes posto se ona sama deaktivira cim sistem detektuje standardnu graficku u slotu...
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2011
Poruka
164
Najverovatnije ti je prekid u kablu od mikrofona,bas tu na prelazu u dzek najcesce strada kabal i tu nema neke pomoci osim ako nisi vest u lemljenju,druga mogucnost je da ti ulaz nema dobar kontakt ali za to je vrlo mala sansa,najednostavnije ti je da probas neki drugi mikrofon i da vidis kako ce on da se ponasa,ako bude dobro radio onda je do kabla a ako i on bude prekidao onda je ulaz...
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2011
Poruka
164
Sve je ok osim graficke,tu su zeznuli zesce,bolje potarzi nesto sa boljom grafickom...
 
Učlanjen(a)
24.12.2010
Poruka
7
Da stavim neki sa strane koji ce da ubacuje.Razmisljam takodje o CM 612s.Vase misljenje CM 612 ili 212Evo? Sta uzeti? Imam Thermaltake v6 be
 
Učlanjen(a)
24.12.2010
Poruka
7
Cpu cooler

Sta uzeti CM 612s ili CM 212 evo? nije bitna cena bitne su performanse i tisina?ako imate nesto da preporucite slobodno napisite LD;)
 
Učlanjen(a)
05.08.2009
Poruka
61
Zamolio bih vas najlepse sve ovde koji se razumete jos jednom bih vas zaista najlepse zamolio dami kazete koja je Najbolja , najkvalitetnija i kompatibilna marka zcunih karata sa ove slike
g1c09tjmm4gckg96h86s.jpg
Za ovu moju plocu >>> Intel GA 965P DQ6 LGA 775<<< Ako nije problem Bio bih vam veoma zahvalan da mi neko Kaze Zausta Stucan Savet da nebih nesto pogresio ili pokvario kad budem kupovo ili kad budem Stavljo zvucnu karticu
[/COLOR]
I MNOGO MNOGO VAM ZAISTA OD SRCA HVALA AKO MI POMOGNETE
 

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
Surfuj malo po ovom sajtu, imaš pozitivne i negativne komentare....

Ima puno modela zvučnih kartica i još mnogo drugih komponeti za računar..

Kod:
[url=http://itsvet.com/kategorija/zvucne-kartice/comp_comp_soundcard]ITsvet.com :. - cena cene cenovnik cenovnici[/url]

Srećno! yes3
 
Natrag
Top