Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
06.06.2011
Poruka
11
Monitor?

Imam jedno pitanje?Naime zeleo sam da uzmem ovaj monitor jer je veoma povoljan.
E sad mislim da ima neke veze sa grafickom posto je Full HD?Tacnije da li ce moci da se igraju igrice na 1024/768 i da li se moze povezati na moju graficku kartu?
Graphics
SyncMaster (1024x768@60Hz)
128MB GeForce 7050 / NVIDIA nForce 610i (ASUStek Computer Inc)
Nadam se da ste me razumeli
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Mislim da nemas sta da brines oko povezivanja ,a to za igrice ne bi trebao da ima veze za monitorom ,vec sa grafickom tj. je li tvoj graficka dovoljno "jaka" za tu rezoluciju.
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
Grafička ti je u rangu današnjih core i3 5xx procesora to jest GMA 1000HD, tako da igrice možeš da zaboraviš (CoD ili Crysis 2), one starije će raditi na toj rezoluciji, međutim na mininumu detalja.
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
Baš tako, zavisi od toga kakvu mašinu želiš da ugradiš unutra (ne može motor od poršea u juga :D). Inače moja preporuka, odvoji dodatnih 3-4k i kupi osnovnu verziju coolermastera ili thermaltake-a, chieftek-a, nećeš se pokajati.
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
100
potrebna pomoc u vezi wireless rutera!!!

dali neko moze da mi kaze dali postoji neka wireless antena koja moze da uhvati signal do 2km,ja imam adsl a brat koji je dve ulice dalji od mene nema internet pa sam hteo da mu dam signal?
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
3
Pa ne znam, ne pise:S BLUEBERRY
U svakom slucaju iskezio sam se malo vise i kupio chiftec-ovo napajanje i kuciste, da se ne zezam :) Hvala u svakom slucaju;)
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
198
Pa ne znam, ne pise:S BLUEBERRY
U svakom slucaju iskezio sam se malo vise i kupio chiftec-ovo napajanje i kuciste, da se ne zezam :) Hvala u svakom slucaju;)
Pametno,napajanje ti je jedna od najvaznijih stavki u kompu a ljudi najmanje paznje obracaju na njega a kada rikne zna da povuce i nekoliko komponenti ako ne i sve sa sobom.
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
100
Evo sada cujes!nasao mi je drugar opremu za 60 eura antena je u obliku kocke i hvata signal precnika 10 km!!!postavicu slike da vidis!!!
citaj malo po google-ju ima i jacis antena do 40 km!!!
nemoj samo trcati da napises nesto,ako nisi cuo nisi pa sta!
 
Natrag
Top