Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
100
Pomoc...neznam sta je HVALA!!

Evo ovako uzeo sam i ocistio kuler na procecoru....i izvadio procesor i sucajno ga nisam stavio kako treba i zatvorio i kad sam probao da upalim kompjuter samo su se kuleri zavrteli na sec...kad sam skonto sta je i vratio procesor kako treba...sad na paljenju pisti ja mislim da mu je crkla maticna ili sam procesor....ili mozda nije....pitam ja vas....HVALA....
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
62
Izvadi procesor i pogledaj mu pinove - sigurno si neki pokrivio -ako je to u pitanju uzmi lepo lupu i pincetu i žilet i ispravi....ako su paak svi pinovi netaknuti (u šta sumnjam) vrati cpu kako treba,očisti cmos (ili pomoću džampera ili vadjenjem baterije) pa onda uključi komp
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
62
Ako se porede po ceni onda je ati bolja kupovina - za uloženi novac uvek pruža više od konkurencije
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2009
Poruka
31
Da li je moguće da je to neki teški VIRUS??
Ne mogu AViru da instaliram.
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2010
Poruka
0
pomoco oko MONITORA

Imam seminarski rad na temu monitori za pc ako moze pomoc ili neki sajt koji bi mogao da posluzi
 
Učlanjen(a)
10.10.2010
Poruka
21
Koji procesor da kupim?

Skupio sam neke pare pa me interesuje koji od ova dva procesora treba da kupim?
AMD Phenom™ II X4 940 3.0GHz Black Edition,
Intel Core i5-2300 2.80GHz 6MB
Zanima koji je bolji iz zbog cega?
Posto planiram da ga koristim sledecih nekoliko godina!
Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
23.02.2011
Poruka
1
Video capture USB

Potreban mi je USB video capture adapter...USB ulaz na jednoj, i standardni audio i video izlazi (crvena, zuta, bijela). Problem je sto ne znam gdje bih da ga kupim, nijedna radnja sa PC opremom nema ovaj uredjaj u ponudi, barem ne na njihovim internet prezentacijama. Ako neko zna gdje moze da se uzme, neka mi ostavi poruku. Unapred hvala
 
Natrag
Top