Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
to ti je nesto kao provizija :D tako da ne brini se nista, to je sve fabricki ;)
 
Član
Učlanjen(a)
01.01.2010
Poruka
78
Nemam zvuk i HP Quick Touch has stopped working!!!Pomoć

Poz raja.Imam HP Pavilion DV2000.Ovde sam prije nekih godinu dana postavio temu u vezi CD/DVD ikone koju ne vidim više na My Com.,a nemam je ni u Device Menageru,a sada mi se pojavio još jedan problem.Nestalo mi je zvuka,s time da sam(pored pokušaja skidanja codekaa za Realtek i drivera,a takođe se ne vidi znak sound,game and video u device manageru)odradio u Hp recovery manageru vraćanje računara na fabričke postavke i ništa mi se od ovog nije više pojavilo.Problem sa zvukom mi je počeo poslije skidanja programa Driver Genius Prof.i skidanja i instalacije drivera za NVIDIA grafičku.Da još mi se prilikom startanja računara kao u jednom momentu nešto čuje iz zvučnika,ali se onda na HP Quick button upali znak za MUTE.Poslije sam odradio restore files do pred skidanje drivera,i pojavio mi se zvuk,al mi se poslije 2-3 dana prilikom "Buđenja"računara iz Hibernate čuo pišteći zvuk i poslije restarta na znaku SOUND pojavio ponovo krstić u Crvenom krugu.....U ostalom ko se razumije o čemu je riječ prepoznaće problem,pa ako može pomoć :dntknw: Da i u Control Panelu pod sound piše NO SOUND DEVICE IS INSTALLED,kao i na znaku na TB NO OUTPUT AUDIO DEVICE IS INSTALLED i prilikom starta računara HP Quick Touch has stopped working
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
30
Problem sa USB flash memorijom

Prebacivao sam avi fajlove od po 350mb sa HD-a na flash.Pokrenuo sam kopiranje nekih 15.5GB iako na mem moze da stane 14.3.Kada je zavrsio kopiranje onoliko koliko je stalo na memoriji nije bilo tih fajlova nego neprepoznatljiv format njih gomila i svaki sa oznakom A od po 10mb.Nakon toga memoriju ne mogu da formatiram,windows je prepoznaje ali je ne otvara.Probao sam sa HDD scan 3.3 programom da je dijagnostikujem i ispisuje mi sledece:

The XML page cannot be displayed
Cannot view XML input using XSL style sheet. Please correct the error and then click the Refresh button, or try again later.
An invalid character was found in text content. Error processing resource 'file:///E:/HDDScan-3.3/TEST.xml'. Line 2, Posit...
<HDDScanReport app="HDDScan for Windows version 3.3" model="16384MB flash drive " firmware="1.0" serial="

Da li neko zna u cemu je problem ili mogu da je bacim.
 
Učlanjen(a)
04.02.2011
Poruka
22
Ajde i ja da prikazem moju azdaju :D :

68281168672493821815405.jpg
68281168672493821815405.jpg


Konfiguracija:
Maticna: ASUS M4N98TD EVO, nForce 980a SLI
Graficka: ASUS ENGTX 460 1024MB
Procesor: AMD Phenom II X4 955 (C3) Black Edition 4x 3.20GHz
RAM: Kingston HyperX DIMM XMP Kit 4GB
HDD1 : Samsung SpinPoint F4 320GB
HDD2 : Western Digital Caviar Green 2TB
Kuciste: BitFenix Colossus Big-Tower RED/BLUE
 
Učlanjen(a)
04.02.2011
Poruka
22
Kabal za prenos slike i zvuka od PC ka TV-U ?

Ovako interesuje me da li kabal HDMI prenosi i sliku i zvuk od PC ka TV-u .Ako ne interesuje me da li postoji takav kabal da prenosi i sliku i zvuk . Imam graficku ASUS ENGTX 460 i TV Sony Bravia.

Unapred Hvala :)
 
Član
Učlanjen(a)
19.03.2010
Poruka
70
HDMI ne prenosi zvuk,znaci samo sliku.
trebas osim hdmi spojit izlazza zvuk sa pc na ulaz u tv obicno je cinc mozes sam sebi taj napravit a ovaj kdmi kupis.
 
Natrag
Top