Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
43
Imam veliki problem, pa bih bila zahvalna ako se nekada nekome desilo nesto slicno, pa zna o cemu se radi...ja sam sve uradila sto mi je palo na pamet i opet nista...

Problem je u kameri....znaci prilikom razgovora, kod mene je sve ok, vidim sagovornika, ali posle desetak sekundi razgovora, meni na taskbaru gde je kamerica izadje oblacic Camera start to capturing, i sagovorniku se slika zamrzne, pa moram da ugasijm video pa da upalim i tako u krugwacko2
Prvo sam mislila da je do kamere, ali sam kupila novu, medjutim isto se desava... I windows je pre neki dan reinstaliran tako da sam sigurna da nije ni do toga...
Inace model kamere je Hama PC-webcam-AC 140...
Ako neko zna u cemu je problem....
Pokusaj da u podesavanjima za kameru iskjlucis opciju Capture camera ili ako ima nesto slicno tome.Nekako ti je ostalo ta opcija ukljucena i kamerica sama posle odredjenog vremena pokusava da hvata i snima sadrzaj na racunar i onda verovatno zabrljavi i blokira. (ako nisam u pravu neljuti se ) probaj.
 
Član
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
13
Mislim da imas problem sa USB portovima. Ako ti je slucajno kamera nakacena na neki usb hub obavezno prebaci na "cist" usb. Po mogucstvu ukljuci na usb sa zadnje strane racunara. Ako imas jos neki usb uredjaj (stampas, skener,...) iskljuci ih za probu da vidis da ti neki od njih ne smeta....
 
Član
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
13
Lici na GF4 mx400 sa 64mb! Ali pogledaj sa zanje strane imas neki bar kod pa iznad njega treba sitnim slovima da pise koja je kartica...Eagle GF....
 
Član
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
13
HDD regenerator. Provereno ce ti ili popraviti ili bar pokazati u cemu je problem. Za 320 GB traje sigurno 4-5 sati. Pusti ga pa da vidimo sta ce ti prijaviti. Imas ga na Hirens boot CD-ovima....
 
Član
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
13
INTEL! Imao sam i jedne i druge, ali sa AMD om uvek je bilo nekih problema. Vec 3 godine sam na Intelu i ne planiram da migriram. Uostalom jeste li se pitali zasto su SVI ozbiljniji sistemi bazirani na INTEL platformama. Jesu skuplji ali opravdano.
 
Član
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
13
Uzeo sam napajanje LC Power Lc6650gp3 , sve radi normalno , kad ugasim komp napajanje poscne da pisti u pocetku jako i onda sve tise i tise, kad napajanje ugasim nazad na dugme pistanje prestane, ali u toku rada nista nepisti samo kad se ugasi komp , jel neko zna sta to moze da bude, napajanje sam uzeo pre dva dana ???

Zato i postoje garancije da ne bi ljudi sami popravljali i krpili nove stvari. Vrati i trazi zamenu!!
 
Član
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
13
Jeste li sigurni da imate BT a ne samo da je BT ready i da Vam fali ugradnja BT modula? Desilo se nekim ljudima koje poznajem da su imali i lampicu i taster za paljenje BT i da kada su otvorili laptop sa donje strane gde se dodaje memorija fali "plocica" sa BT-om.
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Postoji velika sansa da sp3 pravi probleme sa BT-om, par puta mise desavalo sa Wi-fi,posle reinstalacije na sp2 sve je ok, nije lose da pokusas tako
 
Natrag
Top