Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
12.07.2011
Poruka
95
Jel ti monitor TFT ili katodna cev.Ako je ovo drugo moze biti i da je on riknuo
Probaj u Device Manager-u da vidis kakav je status graficke (display adapters).Ako je u redu treba da pise `this device working properly`
 
Učlanjen(a)
12.11.2010
Poruka
7
Jel ti monitor TFT ili katodna cev.Ako je ovo drugo moze biti i da je on riknuo
Probaj u Device Manager-u da vidis kakav je status graficke (display adapters).Ako je u redu treba da pise `this device working properly`
Nisam probao na TFT,na tom racunaru imam stari monitor sa katodnom cevi dijagonale 17 inch-i.Kad ubacim ovu grafiku onda pokazuje te linije,kad ubacim 9250 AGP 8x onda radi lepo,bez linija bez seckanja na 32bit-a.
 
Učlanjen(a)
12.09.2012
Poruka
17
Ja sam imo widnows 7 na 1 gb rama 3.0 procesr i 256 graficka moglo se koristit normalno bez stekanja
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2012
Poruka
188
Covjek uporan,ne javlja sta je uradio,pa mi mozemo naglabati do ko zna doklen. Ako pratis ove postove javi se,odgovori sta si ucinio.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Vidi onda probaj zameni kabl od monitora do kompa,ja sam ranije imao takav problem i posle zamene kabla je bilo sve u redu.
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2012
Poruka
59
Wireless

Ovako,imam komp na spratu sa ruterom i wireless antenom i imam komp dole u prizemlju koji je povezan kablom sa ovim ruterom gore.Ali kad hocu da se povezem na wi-fi preko fona(dole u prizemlju) dosta je slab signal i cesto puca.Je l' ima nesto da se kupi da ubacim u ovaj komp dole pa da i odatle saljem wi-fi,i koliko kosta otprilike?
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Mozda ti je losa veza od modema do donjeg kompa,a na gornjem normalna,pa sam ti zato rekao da proveris konekciju mozda je los spoj tih konektora na samom kablu.I onda normalno dole nije u redu net.
 
Natrag
Top