Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Pa taj drugar ako ga imas ima lepo da ti prenese svoje znanje,da bi ubuduce mogao sam da resavas probleme nakompu i da kupujes komponente,a da budes siguran sta si uzeo.Mi mozemo svako po nesto da ti kaze i napise sta sve treba,ali nije to ispravno dok ti uz nekoga u koga si siguran ne uradis nesto na kompu i saznas koja komponenta ide uz drugu.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Pa kako nema veze ako spojevi ili kabl nisu u redu?Treba ti dobar razvodnik za ruter za izlaz za donji komp.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
21.10.2013
Poruka
1
Procesori

Eee Ovako drustvo da li da uzmem ovaj procesor [h=1]AMD Phenom X4 9550 Imam Ovakvu maticnu MSi k9n neo v2 da li je procesor kompatibilan sa maticnom?[/h]
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
sto kaze jovica ta ploca i neces se pokajati a i ustedeces...

ja sam je na savet mnogih forumasa odavde kupio i ukombinovao sa AMD FX-6100 i 8 GB rama.

VERUJ MI DA SE NECES POKAJATI...
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2012
Poruka
429
nije kompatibilan procesor sa plocom... ploca ti je AM2 socket a taj procesor je AM2+...
 
Član
Učlanjen(a)
12.07.2011
Poruka
95
Pa taj drugar ako ga imas ima lepo da ti prenese svoje znanje,da bi ubuduce mogao sam da resavas probleme nakompu i da kupujes komponente,a da budes siguran sta si uzeo.Mi mozemo svako po nesto da ti kaze i napise sta sve treba,ali nije to ispravno dok ti uz nekoga u koga si siguran ne uradis nesto na kompu i saznas koja komponenta ide uz drugu.

Ja da imam takvog drugara ne bih ni postavio pitanje na forumu nego bih pitao njega.A to si u pravu da ne treba uzimati zravo za gotovo sve sto se kaze ovde i da prodavci komp.opreme uvaljuju svasta.Ja iz tog razloga volim da odradim sam sve sto mogu

Ispricacu vam ukratko sta se desilo mom drugaru kao primer pokusaja uvaljivanja
Njegova konfiguracija vredi 30-ak hiljada
Rikne maticna ploca zbog grmljavine.Ode kod majstora koji kaze `Ne isplati se menjati plocu,imam ja komp za 30000 din`!!.
Znaci po njemu je riknuo i procesor i grafika i ram i hard i rezac i kuciste...
Ja ga posaljem kod drugog
Drugi mu zameni plocu za 8000 din,ja mu podignem OS i komp radi extra
Da sam ja znao koju plocu da mu stavim(posto iste naravno nema) kostala bi ga samo ploca
 
Natrag
Top