Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
01.12.2012
Poruka
2
Laptopovi- Nekad se uključi nekad neće

Pozdrav, imao sam par laptopova koji imaju isti problem: Nekad neće da se uključi, a nekada se uključi normalno. Nema pravila. Punjač normalno puni bateriju. Većinom su to HP laptopovi starije generacije. Ako je neko imao slična iskustva neka se javi.
 
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Zmaju prvo probaj ovo pa javi dali radi ali vecinom bi trebalo iskopcas napon i izvadis bateriju na 5 minuta i radice
[video=youtube_share;Lqg5wQpkK14]http://youtu.be/Lqg5wQpkK14[/video]
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Mozes i da koristis usb ako imas
[video=youtube_share;RjFt7wbB72k]http://youtu.be/RjFt7wbB72k[/video]
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2012
Poruka
2
Konfiguracija

Pozz drustvo,interesuje me sta mislite o ovom konfiguraciji?
Da li je dobra za sve nove igrice,da li uopste to sve moze da radi zajedno,itd :D
[h=1]Memorija DIMM DDR3 2x4GB 1600MHz Patriot[/h][h=1]AMD Radeon 7870 2GB
MB ASRock B75 PRO3[/h][h=1]Intel® Core™ i5-3350P[/h][h=1]Napajanje 600W LC Power, SilentGiant LC6600GP2 V2.3[/h][h=1][/h][h=1][/h]
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2012
Poruka
236
Snaga napajanja na granici preporučenog. Za full performanse sistema treba ti rezerva snage. Razmisli o jačem napajanju. Pojam "sve" naročito kod igrica je "klizav" za bilo kakve tvrdnje. Naročito u smislu hoće li raditi na bilo kojoj knfiguraciji, pa i na ovoj. Pre bih rekao da ovakav računar može da potera "veeeeeliiiku većinu" današnjih igrica u high podešavanjima grafičkog renederinga i u full HD rezoluciji. Problem je što već danas to nisu sve igrice a za godinu dana biće sigurno više onih igrica kod kojih ćeš morati da praviš neki kompromis da bi ih igrao. Samo je najvažnije da bi isto važilo i za najjači PC koji bi sada sastavio. To su dve "industrije" koje stalno gone jedna drugu u proizvodnju jačeg i zahtevnijeg da bi nas zaluđenike terali u stalnu dodatnu kupovinu. Klasično pravilo potrošačkog društva u "petlji" koja je jako slična onoj filozofskoj pitalici o koki i jajetu.
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2012
Poruka
2
Pa dobro,mislio sam na to da igrice koje su trenutno "popularne" i znam da nikada necu moci sve da ih igram...
A koje bi mi ti napajanje preporucio?Naravno da ne bude mnogo skuplje od ovog :D
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
82
Drustvo dali neko moze da mi pomogne ne znam za sta sluzi ovaj dio

Dio se zove ncomputing L300 dobio sam ga na poklon dali neko zna za sta sluzi gledao sam neke tutorijale o njemu al nije mi jasno .dali neko moze da mi pomogne ?hvala
 

x3r

Učlanjen(a)
24.07.2013
Poruka
17
Pozdrav. Koji su kuleri najbolji za klokovanje, da li neko ima iskustva sa radjenjem BSEL moda na intel e2200?
 
Član
Učlanjen(a)
14.01.2010
Poruka
6
Kuler u napajanju

Ovako.. Kuler u napajanju, koci, pa cak i nacisto stane, prestane da radi. Napajanje se greje i komp se naravno iskljuci.
E sad, zamenio sam kuler, stavio isto polovan iz starog napajanja, presekao zice, zalemio, izolirao i vratio. Komp radi ok, ne greje se itd..
Ono sto mene zanima, jeste, kuleri su oba 12V normalno ali na jednom pise 0.14A na drugom 0.18A(Na ovom koje sam postavio).Taj 0.18A je iz slabijeg napajanja(200w),a napajanje koje koristim pise da je 450w. Znaci sad sve radi super, ali me zanima da li razlika od 0.04A moze da napravi neki problem? Ili je sve ok posto komp dobro radi?
 
Natrag
Top