Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Ja kupujem u EMMI. Po meni najbolji su sa cenama i imaju veliki izbor. Samo naručiš i oni ti pošalju. A inače zavisi ti koliki je budžet? Moj predlog ti je neki procesor koji u sebi ima ugrađen grafičku. Pa posle da dokupiš grafičku...... Uostalom overklokom se može uvek nadomestiti brzina procesora...
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Uzmi koju hoćeš koliki ti je budžet ali neka je nVidijina. Ovi iz ATIja kako neko reče zaista ne mogu da naprave kršteni driver. Tako da bih i ja izbegavao ubuduće.....
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2013
Poruka
52
Zelene linije po ekranu(sastavljene od tacaka)

Cao momci bila je slicna tema ali mi niko nije pomogo a sada znam u cemu je problem samo da vas pitam mogu li to sam da resim kao sto sam napisao u prosloj temi na crno se pojavljuj u zelene linije i sada nisam znao do malopre sta da radim ali udarim monitor i razmrdam ga malo i nestanu sada citao sam da postoje neki zaglavljeni pikseli sta da radim jel ima pomoci ili da radi servis :)
 
Član
Učlanjen(a)
02.02.2013
Poruka
6
Dzeka

poz jeli ima neko dami objasni kako se pokrece arcorov ruter modem 200 ili dami da link sa kojeg mogu skinuti istalacijoni drajver
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2012
Poruka
455
pogledaj na ovom linku

Kod:
http://www.wikihow.com/Fix-a-Stuck-Pixel-on-an-LCD-Monitor

pozz!
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
ja na toj konfiguraciji već tri godine imam Ati 5770 i nemam nikakvih problema...
pardon, matična je msi-eva
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
samo kupi graficku karticu u rangu AMD 6670 ili ge force 450. i eventualno još 2 GB ram memorije. ostao nije potrebno menjati.
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
ja koristim daleko slabiju grafičku karticu i dva monitora. primarni 19" i sekundarni 42" i sve radi besprekorno. intelov 4 jezgarni procesor i 4 gb rama. konfiguracija uzeta još pre tri godine, za sad nemam problema ni sa čim. ali verovatno bih se ipak zbog novije arhitekture odlučio za 680 pre nego za q2000...
 
Član
Učlanjen(a)
23.08.2012
Poruka
4
ASUS P4P800-E DELUXEmatična ploča problem

nedavno sam rastavio komp da ga očistim od prašine te ga ponovo složio i nakon toga nemogu uči u bios-e javlja mi :

CMOS settings Wrong
CMOS Date/Time Not Set
Chassis intruded!
Fatal Error Sistem Halted.

probao sa reset(iskopčati matičnu iz struje,izvaditi bateriju,prebaciti jumper sa 1 i 2 na 2 i 3 ostaviti 20 sec nakon toga vratiti jumper u 1 i 2 vratiti bateriju i opet isto .
wsshi0.jpg


molim vas pomagajte nikako da uđem u bios ako netko zna što da uradim pomagajte


n2efy1.jpg

5wmh04.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2010
Poruka
7
ima 420 w max. bar tako piše. da li je moguće da je problem to što je instaliran w 7 64bit a meni je ram 1giga ?????
 
Natrag
Top